NAUJIENOS

Linas Zareckas – Choras atskleidė, kaip „Prelegentai“ planuoja pažymėti 20 klubo jubiliejų

Kategorija:

Miestas:
Lietuvos šou pasaulio atstovus ir profesionalią karjerą baigusius futbolininkus vienijantis klubas „Prelegentai“ paskutinį gegužės savaitgalį švęs jau dvidešimties metų jubiliejų, kurį ruošiasi pažymėti tikrai ypatingai. „Klubo išvykos visuomet būna įsimintinos. Šįmet jubiliejų švęsime Neringoje, ir patys jau dabar priskiriam šią kelionę prie sėkmingų, tokių, apie kurias gali kalbėti ir po dar dešimties metų“, - šypteli komandos puolėjas ir grupės „ŽAS“ narys Linas Zareckas – Choras.
Neringą „Prelegentai“ pasirinko neatsitiktinai. „Prieš dvidešimt metų klubas ir buvo įkurtas būtent pajūryje, spardant kamuolį pliaže, taigi viskas labai simboliška. Dešimtmetį šventėme Klaipėdoje, o dvidešimtmetį –Juodkrantėje“, - pasakojo L. Zareckas, pridūręs, kad šiuo metu Lietuvoje turėtų būti sunku rasti kitą taip ilgai gyvuojantį futbolo klubą.
Jubiliejų „Prelegentai“ švęs didžiausiame Lietuvos sporto ir sveikos gyvensenos festivalyje „Sveika, Neringa“, kuris Neringoje vyks gegužės 27 – 29 dienomis. Šeimų sporto šventę vainikuos „Prelegentų“ mačas prieš Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinę, be to, komandos nariai tikisi su gerbėjais ir futbolo entuziastais susirungti ir šeimų futbolo turnyre.
Planuojama, kad festivalio metu su komanda žais ne tik L. Zareckas, bet ir Vytaras Radzevičius, Martynas Starkus, Gidonas Šapiro – Bilas, vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Edgaras Jankauskas bei šįmet prie klubo prisijungęs Deividas Šemberas. „Neabejoju, kad Deividas puikiai įsilies į komandą. Matos, kad žmogus stiprus. Kai raudonų kortelių tiek gyvenime prisirinkęs, tai aišku, kad psichologiškai tokio lengvai nepalauši“, - komplimentų naujam nariui negailėjo Choras.
Klubo puolėjas nepašykštėjo ir daugiau detalių apie naujų narių priėmimą į klubą. „Oficialios atrankos pas mus nėra, tačiau po treniruočių visada būna pirtis. Ir jei naujas žmogus pirtyje sugeba atlaikyti visą tą psichologinį spaudimą, tai nuo tada jis faktiškai ir priklauso „Prelegentų“ klubui. O jei neatlaiko...tada jau ieško kitos komandos“, - klubo legendas pasakojo L. Zareckas.Klubo nariai tikisi ypač aktyvaus futbolo entuziastų dalyvavimo festivalyje „Sveika, Neringa“ bei ragina visus jau dabar registruotis adresu www.sveikaneringa.lt.
 
Ieva Elvyra Kazakevičiūtė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama