NAUJIENOS

Linas Linkevičius: Rusija nėra tik oficiali jos valdžia

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 18-19 dieną  Trakų rajone vyko ketvirtasis Vilniaus Rusijos forumas. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 100 pilietinės visuomenės atstovų, akademikų, politikų, žurnalistų iš Rusijos, Lietuvos ir kitų Vakarų valstybių. 
Tarp  renginio svečių – ilgus metus kalintas M. Chodorkovskis, dukart dėl apnuodijimo ligoninėje atsidūręs V. Kara-Murza, nužudytųjų A. Litvinenko našlė ir B. Nemcovo dukra bei jų bendražygiai.
„Mums labai svarbu, kad Lietuvoje gali susirinkti tie, kuriems rūpi Rusijos ateitis bei atvirai apie tai diskutuoti. Dialogas su Rusijos pilietine visuomene primena, kad Rusija nėra tik jos oficiali valdžia. Džiaugiuosi turininga diskusija, tuo, kas čia vyksta ir tai tęsime ateityje ", - sakė  L. Linkevičius.
Forumo metu diskutuota apie Rusijos visuomenės nuotaikas, žmogaus teisių padėtį, šalies raidos perspektyvas, Rusijos ir Vakarų santykius, 2018 m. vyksiančius Rusijos prezidento rinkimus. Daug dėmesio skirta Rusijos vykdomai agresyviai propagandos kampanijai Vakarų šalyse.
Vilniaus Rusijos Forumas rengiamas Užsienio reikalų ministerijai bendradarbiaujant su Rytų Europos studijų centru ir Tarptautiniu rinkimų tyrimų centru nuo 2013 metų.
 
URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas
Visuomenės informavimo skyrius,
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Jeronimas Laucius. Pasaulio garsai

Lapkričio 11–17 d. energijų horoskopas

Reklama