NAUJIENOS

Limfodrenažinio masažo nauda

Kategorija:

Miestas:

Limfinė sistema padeda atsikratyti audinių skysčio pertekliaus, šalinti toksinus ir bakterijas iš organizmo. Taip ji prisideda prie organizmo kovojant su įvairiomis infekcijomis ir padeda stiprinti imunitetą. Dėl tam tikrų priežasčių kaip vyresnis amžius, mažas fizinis aktyvumas, prasta mityba, limfinės sistemos veikla gali suprastėti. Dėl to arba dėl įgimtos ar įgytos limfedemos limfos skystis gali mažiau pratekėti ir tam tikrose kūno vietose pradėti kauptis. Tai sukelia patinimus, galūnių tirpimą, celiulitą ir kitus reiškinius.

Kovojant su limfos skysčio sankaupomis ar prevencijai nuo to atsiradimo yra daromas limfodrenažinis masažas. Jį galima atlikti pačiam namuose arba apsilankius pas specialistą rankiniu arba mechaniniu būdu. Populiariausi mechaniniai limfodrenažo būdai yra atliekami specialiais aparatais – rutuline terapija arba presoterapija. Vidutiniškai yra skiriama 10–12 mechaninės terapijos seansų 2–3 kartus per savaitę. 

Limfos skysčiui judant limfine sistema dėl sveikatos priežasčių jis kur nors gali užsiblokuoti ir pradėti kauptis ko pasekoje atsiranda patinimai – limfedema. Limfodrenažinis masažas gali sumažinti patinimą, pagerinti limfos skysčio cirkuliaciją limfine sistema. Geriausia yra atlikti procedūrų kompleksą maksimaliam limfinės sistemos ir bendros sveikatos būklės gerinimui. Procedūrų kompleksą sudaro limfodrenažinis masažas rankomis, presoterapija specialiu limfodrenažo aparatu, mankšta ir rūpinimasis oda specialiomis kosmetinėmis priemonėmis. 

Limfodrenažinis masažas naudingas žmonėms kenčiantiems nuo limfedemos (patinimas atsirandantis dažniausiai galūnėse), fibromialgijos (išplitęs raumenų skausmas su skausmingais raumenų įtempimo taškais), edemos (skysčio susikaupimas audiniuose), odos sutrikimų (riebi oda ar spuoguotumas), nuovargio, nemigos, streso (geriau veikiant limfinei sistemai žmogus švelniau reaguoja į stresą), virškinamojo trakto sutrikimų, artrito, migrenos. 

Šis masažas taip plačiai naudojamas dėl kosmetinių priežasčių. Jis ypač mėgiamas moterų po gimdymo, nes kombinavus limfodrenažinį masažą su odos priežiūros procedūromis, mankšta ir suderinta mityba greičiau pasiekiami geri rezultatai dailinant figūros linijas, bei stangrinant odą. Tai taip pat padeda raumenų tonusui ir mažina kūno apimtis. Dėl pagerėjusios limfinės sistemos veiklos pagerėja miegas, odos būklė, jaučiamės ir atrodome žvalesni, labiau atsipalaidavę, laimingesni. 

Plačiau apie limfodrenažinį masažą, jo veikimą, poveikį ir naudą skaitykite  https://biomed.lt/lt/straipsniai/107_limfodrenazinio-masazo-nauda-ir-galimybes.html

 

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama