NAUJIENOS

Liga – tai tik paklydusi sveikata

Kategorija:

Miestas:
Pasak Š. Latenjė, liga – tai paklydusi sveikata. Ieškoti sveikatos kelio verta ir būtina, juk to kelio suradimo vertė – gyvenimas. Gaila, kad žmonės dar mažai orientuoti į savo paties veiksmingą dalyvavimą, yra gana pasyvūs gydytojų nurodymų vykdytojai.
Apie kiekvieno žmogaus pastangas ieškoti, surasti sau sveikatos kelią ir kalbėjomės lapkričio 21d. Marijampolės visuomenės sveikatos biure įvykusiame seminare su Marijampolės onkologinių ligų asociacijos nariais.

Ruošdamasis tam atsakingam pokalbiui parengiau naują „Sveikatos pokalbių su liga“ seminaro tematiką, ieškojau naujų vidinių žmogaus, gamtos, Dangaus energetinių poveikio galimybių kaip aktyvuoti vidinį sveikatos mechanizmą, kaip kartu su gydytoju ir pačiam būti aktyviu savo sveikatos saugotoju.

Kartu nagrinėjome kaip susikurti sveikimo programas (Restart principas), kaip pasinaudoti galingais pasąmonės energetiniais srautais, kaip pasikrauti Gyvenimo energija, kuri ir yra tikrasis sveikatos šaltinis, kaip pasinaudoti emociniu skydu, minčių, ryto, egoterapijos energija ir t. t.

Dar ir dar kartą įsitikinau, kad yra labai svarbus ne tiek bendrų sveikatingumo žinių turėjimas, kiek giluminiai pozityvus, kūrybiškas jų taikymas, dvasinis tikėjimas savo jėgomis, pozityvių minčių energetika, naujovių (ir savyje) ieškojimas, jų priėmimas ir t. t.
Jei skaitydami šį straipsnelį pajutote nors mažą energetinį impulsą valdyti savo mintis, nukreipti jas į energetinių galimybių paieškas – vadinasi, jūs jau žengėte į naują sėkmių, sveikatos, energijos kelią.
Būkite sveiki ir energingi stiprindami savo sveikatą, atrasdami visus gyvenimo džiaugsmus.

Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 

Reklama