NAUJIENOS

Lietuvos škudžių pavasarinis avikirpis

Kategorija:

Lietuvos škudžių avių augintojų asociacija gegužės 9 d. kviečia į jau tradicija tapusią pavasarinio avikirpio šventę ir tuo pačiu tarptautininę konferenciją Saldutiškio dvare, Saldutiškio miestelyje, Utenos rajone.

Šventės metu bus galima pamatyti mūsų kraštui svarbias senąsias lietuviškos kilmės škudžių veislės avis, bus demonstruojamas avių kirpimas, vilnos karšimas, vilnos verpimas, veltinio vėlimas, avies kailio išdirbimas, verdamas viralas iš škudžių mėsos, kepama kiaušinienė, kepamas šakotis.

Tarptautinės konferencijos metu bus diskutuojama ir aptariama škudžių veislės avių istorija, jų paplitimas, išsaugojimas, reintrodukcija ir šios veislės dabartinė situacija. Pranešimą skaitys Lietuvos škudžių veislės avių asociacijos pirmininkas Kęstutis Samušis ir svečias iš vokietijos dr. Kurt Gunhild Iš Vokietijos Škudžių ir Pomeranijos avių augintojų asociacijos.

Šventėje bus galima išvysti ir galbūt pasivėžinti tikru jaučių kinkiniu. Vyks pokalbiai, diskusijos ir gera nuotaika garantuota...

Būtų malonu, jei praneštumėte apie savo atvykimą.

 

Kontaktai: Kęstutis Samušis, tel.: +370 616 82683

                Arūnas Svitojus, tel.: +370 612 67191


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama