NAUJIENOS

Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui – ąžuoliukų giraitė

Kategorija:

Miestas:
2018-ųjų vasario 16- oji – reikšminga data Lietuvos istorijoje. Šalis švęs Nepriklausomybės atkūrimo šimtąsias metines. Įsimintinam įvykiui paminėti pradedama ruoštis jau dabar. Telšių rajono savivaldybės merui Petrui Kuizinui VĮ Telšių miškų urėdijos urėdas Bronislavas Banys pasiūlė idėją pasodinti 100 ąžuoliukų giraitę.
Su meru susitikęs urėdas informavo, kad bendruomenei planuojama padovanoti 100 ąžuoliukų. Rajono vadovas su urėdu B. Baniu, Seimo nariu Valentinu Bukausku ir administracijos specialistais pasitarime svarstė ir ieškojo tinkamos vietos, kur galėtų atsirasti ąžuolynas. Brandą ir stiprybę simbolizuojantys medžiai turėtų atsirasti Telšiuose, Masčio mikrorajone, už Zakso kalno. Šiuo metu ten yra vykdomi Masčio ežero pakrantės valymo darbai.
„Tikiuosi, kad ateityje 100 ąžuoliukų giraitė taps gyventojų ramybės ir atokvėpio oaze. Planuojame, kad, pasodinus medelius, bus sukurta ir visa infrastruktūra: įrengtas apšvietimas, paruošti takeliai, pastatyti suoliukai“, – apie ateities perspektyvą kalbėjo P. Kuizinas. Iniciatyvą skatino ir V. Bukauskas: „Visuomet palaikiau idėjas, skirtas miestui ir rajonui gražinti, gyventojų gerovei kurti“.
Urėdas, antrindamas rajono vadovui ir Seimo nariui, sakė, jog Telšiuose žalieji plotai itin reikalingi, todėl Telšių miškų urėdijos iniciatyva atsiradusi 100 ąžuoliukų giraitė bus naudinga visiems gyventojams ne tik dėl gražesnės aplinkos, bet ir dėl grynesnio oro.
 
 Telšių rajono savivaldybės informacija
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama