NAUJIENOS
Hallo! Vilnius atostogauja vokiškai

Lietuva yra pasirengusi narystei EBPO 2018 metais

Kategorija:

Miestas:

Vyriausybėje apsilankė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos delegacija. EBPO Teisės direktorato vadovo Nicola Bonucci vadovaujama delegacija susitiko su Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėju Luku Savicku.

EBPO ekspertų delegacijos tikslas – įvertinti Lietuvos stojimo pažangą įgyvendinant EBPO rekomendacijas ir standartus, aptarti narystės terminus ir tolesnius darbus.

Lietuvos narystė EBPO – ne tik Vyriausybės, bet Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio prioritetas. Lietuva jau tam pasirengusi. „Esame padarę didelį progresą stojimo procese. Vyriausybė įsipareigojusi pateikti papildomus teisės aktų projektus Seimui ir konsoliduoti politinę valia, siekiant, kad jau kitų metų viduryje būtume pakviesti įstoti į EBPO“, – sakė Lukas Savickas. Patarėjas pažymėjo, kad EBPO rekomendacijos yra labai svarbios ir bus įgyvendintos kuo skubiau.

Vėliau EBPO delegacija susitiks su Seimo Laikinosios pasirengimo narystei EBPO grupės nariais, užsienio, ūkio ir teisingumo ministrais, aplinkos viceministru, Prezidentės patarėjais bei Lietuvoje reziduojančiais EBPO valstybių narių ambasadų atstovais.

www.lrv.lt


Reklama