NAUJIENOS

Liepos 3-13 dienomis Palangoje vyks VII tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis

Kategorija:

Miestas:
Liepos 3-13 dienomis Palangoje vyks VII tarptautinis  M. K. Čiurlioniomuzikos festivalis. VšĮ „Klasika LT“ pristatys pasaulinio lygio atlikėjus iš Danijos, Ispanijos, Italijos ir žymiausius Lietuvos muzikus. Koncertuos: pianistai Eloisa Cascio, Sofya Gulyak, Petras Geniušas ir Paulius Andersson, fleitininkas Fernando Raña Barreiro, styginių kvartetas „Art Vio“, tenoras Mindaugas Jankauskas ir sopranas Vilija Kurevičienė, violončelininkas Alexander Ramm su pianistu Dariumi Mažintu, jaunieji talentai su Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos orkestru, diriguojamu Manto Juozo Jauniškio ir kt.

 

Festivalį vainikuos jungtinis projektas – pokalbis su Vytautu Landsbergiu bei M. K. Čiurlionio kūrinių motyvais improvizuojantys saksofonininkas Petras Vyšniauskas ir pianistė Aleksandra Žvirblytė.

Renginiai vyks Birutės parko rotondoje, grafų Tiškevičių rūmuose ir Palangos kurhauzo salėje.

VII tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio Palangoje pristatymo vakaras vyks 2019 m. birželio 27 d. 18:00 val. Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4, Vilnius). Programoje: diskusija „W. Shakespeare'as ir J. S. Bachas: ar abu pažįstame vienodai?“, Petro Geniušo, Petro Vyšniausko, Aleksandros Žvirblytės atliekamos kompozicjos, improvizacijos fortepijonui, fortepijonui ir saksofonui. Vakarą veda Gerūta Griniūtė.Bilietai į festivalio pristatymo vakarą parduodami  Bilietai.lt

Festivalio programa

Festivalio renginių suvestinė


PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖ

 


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama