NAUJIENOS

Lengvųjų automobilių priekabos ir jų įvairovė

Kategorija:

Miestas:
Priekabos reikalingos, kai tenka pervežti įvairius krovinius, motociklus, valtis ir t.t. Priekabos gali būti įvairių tipų: skirtos lengviems kroviniams, įvairioms ratuotoms transporto priemonėms, konkrečiai motociklams pervežti, valtims gabenti.
Priekabų įvairovė didelė, tad išsirinkti tinkamiausią nėra paprasta užduotis. Kuo daugiau žinių turėsite apie priekabas, tuo paprastesnis bus atrankos procesas, lengviau išsirinksite produktą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.
Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į priekabos konstrukciją. Nuo konstrukcijos priklauso priekabos ilgaamžiškumas, ar ji atitiks jūsų poreikius.
Integruotas sistemų metodas. Ieškokite priekabos prekės ženklo, kuriame naudojamas integruotas sistemų metodas. Tai reiškia, kad priekaba yra originali – pagaminta iš originalių dalių, o ne surinkta iš atsitiktinių dalių, kurių kokybė neaiški. Tik iš originalių dalių pagaminta priekaba bus kokybiška, atitiks gamyklinius reikalavimus.
Rėmas. Rėmas palaiko visą jūsų priekabą ir paprastai yra pastatytas iš I formos, vamzdinio, C kanalo arba L formos aliuminio arba plieno. Apskritai, kuo daugiau metalų yra rėme, tuo stipresnis jis bus.
Įsitikinkite, kad rėmas yra pakankamai tvirtas kroviniui, kurį ketinate transportuoti. Taip pat išsiaiškinkite, ar kryžminiai elementai yra išdėstyti tinkamais intervalais (pvz., 16 "arba 24"), kad palaikytumėte apkrovą. Sunkesnėms apkrovoms paprastai reikalingi artimesni kryžminiai elementai.
Priekabos sienelės. Priklausomai nuo to, kaip ketinate naudoti savo priekabą, sienelių konstrukcija gali būti lemiamas veiksnys, kuris nulems konkrečios priekabos pasirinkimą. Patikrinkite, ar sienelės yra izoliuotos - tai svarbus veiksnys kai kurioms krovininėms priekaboms.
Kaip arti kniedės? Jei norite dažnai naudoti priekabą, pageidautinas 16 " intervalas. 24" yra priimtinas, jei nenaudosite priekabos verslui, o tik asmeninėms reikmėms.
Pakaba. Kuo sklandžiau veikia pakaba, tuo geriau apsaugo jūsų priekabą, krovinį nuo pernelyg didelės apkrovos. Kuo geresnė pakaba, tuo patogiau vilkti. Patartina nusipirkti priekabą su didesnio našumo pakaba, jei planuojate vilkti dažnai, transportuoti sunkius krovinius, vertingus krovinius. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į priekabos garantiją. Atkreipkite dėmesį į garantinio laikotarpio trukmę. Trijų metų garantija rodo, kad gamintojas pasitiki savo gaminio kokybe.
Tad, lengvųjų automobilių priekabos būna įvairios. O ir pasirinkti gana sunku
 

 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama