NAUJIENOS

Lemtingas nušvitimo principas – Fortūnos energetinis receptas balandžio 20–26 d.

Kategorija:

Miestas:
Šį kartą Fortūna Jums lemia atrasti naujas savo galimybes naudojantis Nušvitimo principu.
Labai dažnai žmogus, bespręsdamas iškilusias problemas, stengdamasis įveikti gyvenimo sunkumus, tam atiduoda visas emocijas, visas mintis, visus jausmus. Todėl jis nebegali generuoti naujų minčių, naujų idėjų, kurių  būtent tokiose situacijose labiausiai ir reikia. Juk ikišiolinės pastangos nepadėjo. O naujoms mintims reikia vietos galvoje, naujiems jausmams – širdyje.
 
Kadangi tos problemos, bėdos tokios svarbios, pačios svarbiausios, todėl niekam kitam nelieka nei minčių, nei širdies, nei laiko. Užburtas gyvenimo nesėkmės ratas...
 
Ne veltui išminčiai sako, kad jei priėjai aklavietę – vadinasi, kelias į ją yra. Būtina  ieškoti.  Taigi sustojus reikia mintimis, visu savo protu permąstyti ar tikrai padarei viską, kad išspręstum tas problemas, ar padarei viską, kad padėtum sau, kad padėtum kitam.
 
Jei įsitikinus, kad tikrai daugiau nieko negali padaryti, tuomet gali paprašyti pagalbos, patarimo iš gero, protingo žmogaus. Kartais iš šalies tai matosi geriau, aiškiau.
 
Galima pabandyti žinių, informacijos patarimų paieškoti internete, knygose, psichologiniuose seminaruose.
 
Kartais lemtingai padeda ir taip vadinamasis Nušvitimo principas. Jo esmė yra ta, kad žmogui siūloma laikinai pasinerti visai į kitą veiklą, energingai užsiimti kitais darbais.
 
Sakykim, šiuo metu ypač patartina pradėti rašyti dienoraštį, prisiminimus ar laiškus ateičiai. Galbūt taip gims ir jūsų atsiminimų, biografinė ar šeimos istorinė knyga. Mūsų leidykla taip yra padėjusi įamžinti save ir artimuosius ne vienam autoriui.
 
Visomis mintimis, visa širdimi pasinėrus į kitą veiklą, neretai ateina nušvitimas – tarsi iš dangaus nutvieskia ryški mintis kaip išeiti iš užburto rato, kaip surasti lemiamą sprendimą, pakeisti gyvenimą. (Tokio nušvitimo dėka 1977 m. vasario 22 d. aš pirmą kartą pradėjau rašyti, atradau naują ir be galo prasmingą gyvenimo kelią).
 
Vesdamas individualius energetinius pokalbius (šiuo metu nuotoliniu būdu)  tuo metodu esu padėjęs ir kitiems.
Šį kartą pati Fortūna atranda ir Tave.  
 
P. S. Kaip visada, kurie neturi su kuo išsikalbėti, pasidalinti savo karantininiais  pergyvenimais, kurie nori patys naudotis šiuo Nušvitimo ar kitais energetiniais principais, gali  kasdien nuo 16 iki 17 val. man paskambinti  tel. +370 687 75147. Visada galite  man parašyti į el. paštą JeronimasL@gmail.com. Daug pozityvios informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje (www.tryszvaigzdutes.lt).
 
Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

Reklama