NAUJIENOS

Lankytojų centras - Kavarskas

Kategorija:

Miestas:

Žiedinis pusdienio automobilių maršrutas. Maršrutą sudaro asfaltuotas kelias, žvyrkeliai.

Dėmesio – 2 km kelio atkarpa link Medžių lajų tako šiuo metu rekonstruojama. Daugiau informacijos adresu: https://lajutakas.lt/rekonstruojamas-kelias/

Maršruto pradžia - Anykščių regioninio parko direkcija, kur siūlome aplankyti modernią interaktyvią ekspoziciją.
Nuo Anykščių regioninio parko direkcijos važiuokite link J.Biliūno gatvės, sukite į kairę. Važiuokite tiesiai, pravažiavę tiltą per Šventąją, laikykitės kairiau. Maždaug už 2,2 km pamatysite nuorodą link Puntuko brolio. Pasukę į kairę važiuokite žvyrkeliu maždaug 700 m, tada vėl sukite kairėn. Už maždaug 500 m aikštelėje palikę automobilį keliaukite iki Puntuko brolio. Iš aikštelės važiuokite atgal, T formos sankryžoje pasukite į kairę , nuvažiavę apie 1,4 km, vėl sukite į kairę. Pavažiavę apie 700 metrų pasukite į dešinę ir keliuku važiuokite dar apie 500. Prie informacinio stendo palikę automobilį leiskitė žemyn iki „Karalienės liūno“. Atgal pavažiavę apie 500 m, pasukite į kairę ir važiuokite tiesiai. Pravažiavę Ažuožerius sukite į kairę. Nuvažiavę apie 5 km pamatysite nuorodą į Vetygalos atodangą. Aplanklę šią įspūdingą atodangą toliau pagrindiniu keliu važiuokite iki pamatysite kairėje pamatysite paukštyno korpusus. pasukite į kairę. važiuokite keliuku ir netrukus pasieksite Daumantų atodangą.
Aplankę Daumantų atodangą, grįžkitė į pagrindinį kelią ir važiuokite link Kavarsko. Važiuokite per Kavarską tiesiai, pravažiavę bažnyčią pamatysite nuorodą link šaltinio. Aplankę šaltinį, važiuokite atgal iki dešinėje pusėje pamatysite nuorodą į Kurklius. Sukite į dešinę ir važiuokite tiltu per upę. Nuvažiavę apie 4,5 km ir pravažiavę autobusų stotelę sukite į dešinę. Šiuo keliu važiuokite maždaug 3,3 km. Pasiekę asfalto kelią sukite į dešinę. Maždaug už 3,3 km pamatysite nuorodą į Puntuko akmenį. Aplankę jį, Šventuosius ąžuolus ir Medžių lajų taką, grįžkite į pagrindinį kelią ir važiuokite iki Anykščių. Žiedinėje sankryžoje išsukite pirmame išsukime ir važiuokite tiesiai. Už 1,3 T formos sankryžoje sukite į kairę, kitame posūkyje į dešinę. Važiuokite tiesiai – už maždaug 1 km maršruto pabaiga – ARP lankytojų centras.


Anykščių regioninio parko direkcijos inf.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Reklama