NAUJIENOS

Lankytasi Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis apsilankė Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre, susitiko su centro darbuotojais, aptarė centre teikiamų paslaugų apimtis, poreikį, veiklos kryptis, domėjosi vykdomais projektais, aptarė centro struktūrą.
 

„Matau, kad socialinių paslaugų centro veikla labai reikalinga, plati, apimanti daugelį sričių, visą Radviliškio rajono savivaldybės teritoriją. Džiugu, kad centro teikiamos paslaugos pasiekia visus rajono gyventojus, kuriems jos yra reikalingos“, – sakė V. Simelis.

Centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė supažindino merą su vaikų dienos centrų veikla ir pasidžiaugė, kad tuoj bus įkurtas dar vienas vaikų dienos centras Baisogaloje, papasakojo merui apie centro darbuotojų teikiamas paslaugas: pagalbą į namus senyvo amžiaus asmenims, neįgaliems asmenims, integralią pagalbą dienos socialinę globą, slaugą asmens namuose, asmeninį asistentą, specialųjį transportą, kompleksinę pagalbą šeimoms. „Didelė centro veiklos sritis – darbas su globėjais, globojamais vaikais, centro darbuotojai taip pat dirba ir su šeimomis, kurios patiria socialinę atskirtį“, – apie centro veiklas pasakojo R. P. Vilimaitė.

Daugiau informacijos apie centro veiklą ir teikiamas paslaugas – Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama