NAUJIENOS

L. Linkevičius: aktyviai prisijungsime prie iniciatyvos #ViralasLietuvai

Kategorija:

Miestas:
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 20 dieną susitiko su iniciatyvos „#ViralasLietuvai“ kūrėjais – grupe Lietuvos verslo ir visuomenės veikėjų, pasiryžusių įgyvendinti inovatyvius viešųjų ryšių projektus ir garsinti Lietuvą užsienyje, aptarė jų veiklos planus ir bendradarbiavimo galimybes.
„Tokios iniciatyvos, kaip pastaruoju metu plačiai nuskambėjusi Vlado Lašo idėja patraukti įmonės „Tesla Motors“ dėmesį ir „Minecraft Gigafactory“ komandos projektas, yra sveikintinos ir jas būtina palaikyti ir tęsti“, – pažymėjo ministras.
L. Linkevičius pritarė minčiai, kad privatus ir viešasis sektoriai turi veikti koordinuotai ir kryptingai siekiant patraukti pasaulio dėmesį į mūsų šalį. Lietuvos diplomatijos vadovas pažadėjo aktyvų asmeninį bei diplomatinių atstovybių tinklo įsitraukimą viešinant Lietuvos žinomumą didinančius projektus.
„#ViralasLietuvai“ – viešoji iniciatyva, kurios tikslas – sukurti teigiamas apie Lietuvą pasaulyje sklindančias žinias. Jos autoriai – „Gigafactory LT“ bendruomenė ketina organizuoti kūrybines dirbtuves skirtingomis temomis, po kurių bus įgyvendinami įvairūs projektai. 

URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas
Visuomenės informavimo skyrius
 

Reklama