Kviečiame į šventę „Atviras parkas“
  NAUJIENOS
Macikuose pagerbtos GULAG‘o lagerių aukos

Kviečiame į šventę „Atviras parkas“

Kategorija:

Miestas:

Visus radviliškiečius ir miesto svečius rugsėjo 11 dieną kviečiame į Eibariškių parko pristatymo visuomenei šventę „Atviras parkas“!

Nuo pat ryto vyks edukacijos, integruotos pamokos Radviliškio miesto darželinukams ir mokiniams. Seniūnaitijų komandos varžysis sportinėse varžybose. Vakare laukia koncertas ir lazerių šou. Daugiau informacijos rasite renginio plakate.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo sprendimu, renginiuose, kuriuose dalyvaus daugiau kaip 300 žiūrovų, privaloma asmenų registracija. Renkami duomenys: vardas, pavardė, telefono ryšio numeris, gyvenamosios vietos adresas. Duomenys kaupiami ir saugomi įstatymų nustatyta tvarka. Duomenys tvarkomi tik COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio renginio.

Registracija privaloma.

Registracijos į renginį formą rasite Radviliškio miesto kultūros centro internetinėje svetainėje www.radviliskiokc.lt/eibariskiu-parko-pristatymo-visuomenei-svente/ ir Facebook paskyroje www.facebook.com/radviliskiokc arba čia.


Reklama