NAUJIENOS

Kviečiame dalyvauti projekte „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 29 d. Lietuvos ir Latvijos pasienyje paskelbta projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ pradžia ir surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo projekto organizatoriai.


Jau ketvirtus metus iš eilės keturios Lietuvos savivaldybės (Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio) ir keturios Latvijos (Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų) rengia tarptautinio turizmo projektą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“. Šio projekto tikslas – kurti bendrus turistinius maršrutus, plėsti ir skatinti turizmo vystymąsi kaimyniniuose Lietuvos ir Latvijos regionuose. Tokiu būdu daugiau sužinome vieni apie kitus: ką galima pamatyti, aplankyti, ko paragauti.

„Labai kviečiu ne tik projekto dalyvių – savivaldybių, bet ir viso Panevėžio regiono bei visos Lietuvos gyventojus aktyviai dalyvauti šiame projekte, smagiai leisti laiką pažintinėse kelionėse ir laimėti puikius aktyvaus poilsio prizus. Linkiu smagių atostogų Žiemgaloje“, – sakė Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas.


Šiemet „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ truks nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 30 d. Projekte kviečiame dalyvauti visus, mėgstančius keliauti. Kartu su šeima ar draugais aplankykite šių metų objektus, rinkite antspaudus ir laimėkite puikius prizus! Visi šiems metams pasiūlyti objektai po atviru dangumi, prieinami bet kuriuo paros metu ir be jokio įėjimo mokesčio.


Norint dalyvauti projekte būtina aplankyti bent 16 iš 24 objektų ir prie jų pasidaryti asmenukę („selfį“). Asmenukę parodžius Bauskės, Vecumniekų, Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio turizmo centrų darbuotojams specialioje skrajutėje-žemėlapyje (šįmet ji tokia) prie jūsų aplankyto objekto bus uždėtas antspaudas. Svarbu nepamiršti, kad lankomas objektas nuotraukose turi būti puikiai matomas. Tiems, kuriems patogesnės mobiliosios technologijos, kviečiame atsisiųsti specialią programėlę – Kaimini Zemgale. Čia bet kada prie kiekvieno aplankyto objekto galima įkelti savo pasidarytą asmenukę.

Vėliau skrajutes su surinktais antspaudais galima palikti bet kuriame akcijoje dalyvaujančiame turizmo centre (Bauskės, Vecumniekų, Biržų, Pakruojo, Pasvalio, Joniškio), o visas asmenukes įkelti į mobiliąją aplikaciją iki spalio 5 d. Projekto dalyviai šiais metais turės galimybę laimėti 4 dviračius, 4 elektrinius paspirtukus bei 8 specialius vietinio verslo dovanų kuponus. Laimėtojai bus išrinkti burtų keliu.

Siekiant skatinti susidomėjimą projektu, buvo sukurtas trumpas mėgėjiškas filmukas (rasite čia), kuriame galima pamatyti visus lankytinus objektus.Projekto dalyvio skrajutes galima rasti visuose anksčiau minėtuose turizmo centruose Lietuvoje ir Latvijoje jau nuo birželio 1 d.
Daugiau informacijos apie projektą ir tarptautinį turizmą galite rasti Facebook puslapyje @kaiminizemgale arba oficialioje projekto internetinėje svetainėje: https://sites.google.com/view/kaiminizemgale/akcija-akcijo
 
 Biržų turizmo informacijos centro ir Savivaldybės informacija
 

Reklama