NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Kviečiame dalyvauti pažintinėje žuvininkystės programoje

Kategorija:

Miestas:

Žemės ūkio ministerija ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kviečia ugdymo įstaigas dalyvauti pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Paraiškas galima teikti iki rugsėjo 16 d.

Programoje gali dalyvauti ugdymo įstaigų 1–4 ir  5–8 klasių mokinių grupės.  

Jos tikslas – plėsti dalyvių žinias apie akvakultūros sektorių, skatinti Lietuvoje išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, sužinoti apie verslo ir karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.

Programos dalyviai turės galimybę įsitraukti į akvakultūros sektoriaus pamoką su lektoriumi,  dalyvaus pažintinėje išvykoje į vietos akvakultūros ar žuvivaisos ūkį ir profesinio ugdymo įstaigą, rengiančią akvakultūros sektoriuje dirbsiančius specialistus.

Susidomėjusiems ir norintiems dalyvauti programoje reikia užpildyti ir pateikti paraišką ir, jeigu reikia, kitus dokumentus savo nuožiūra. Vienas pareiškėjas gali teikti tik vieną paraišką 1–4 klasių grupėje ir 5–8 klasių grupėje. Bus atrinkta po 25 abiejų grupių klases. Pirmenybė bus teikiama toms ugdymo įstaigoms, kurios pateiks po paraišką į abiejų klasių grupes arba teiks paraišką pirmą kartą, taip pat tiems, kurie teikė paraišką, bet nebuvo atrinkti ankstesniais metais.

Daugiau informacijos apie programą suteiks Kristina Mockutė, Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros, Mokymų organizavimo skyriaus specialistė, tel. 8 698 39542, el. p. k.mockute@litfood.lt.

Paraiškos formą rasite čia.


Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

 


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama