NAUJIENOS

Kviečiame atlikti savanorišką praktiką Tauragės rajono savivaldybėje

Kategorija:

Miestas:
Tauragės rajono savivaldybė kviečia asmenis iki 29 metų atlikti savanorišką praktiką savivaldybės administracijoje. Laukiame veiklių, iššūkiams pasiruošusių asmenų, universitete studijuojančių ar studijas baigusių teisės, informatikos ir kitų sričių studentų.
Savanoriška praktika Tauragės rajono savivaldybėje  pradėta taikyti nuo 2015 metų ir, nors nėra atlygintina, pritraukia vis daugiau jaunų žmonių.
Maloniai kviečiame prisijungti, įgyti praktinių įgūdžių bei įvairialypės patirties, susipažinti su įstaigos kultūra ir su specifine tam tikro padalinio veiklos sritimi, sužinoti, ką Tauragės krašto gyventojų labui veikia savivaldybėje dirbantys valstybės tarnautojai,  pamatyti, kaip dirba ilgametę patirtį turintys Jūsų pasirinktos srities specialistai ir iš jų daug ko pasimokyti.
Pasak Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, asmenys, atlikę savanorišką praktiką, lengviau integruojasi į darbo rinką, įgyja tiek teorinių, tiek praktinių įgūdžių pasirinktoje srityje. Beje, neretai iniciatyvūs, entuziastingi savanoriauti pasiryžę jaunuoliai vėliau sugrįžta į įstaigą dirbti.
Asmenys iki 29 metų, norintys atlikti savanorišką praktiką Tauragės rajono savivaldybės administracijoje, gali kreiptis į Juridinį ir personalo skyrių (210 kab.) ar skambinti tel. 8 446 62816.

Inesa Vaigauskienė

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama