NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Kviečiame atlikti savanorišką praktiką savivaldybėje

Kategorija:

Miestas:
Tauragės rajono savivaldybė suteikia galimybę asmenims iki 29 metų atlikti savanorišką praktiką savivaldybės administracijoje. Administracija laukia veiklių, iššūkiams pasiruošusių asmenų, universitete studijuojančių ar studijas baigusių teisės, informatikos ir kitų sričių studentų. Praktika – neatlygintina.
Savanoriška praktika Tauragės rajono savivaldybėje  pradėta taikyti nuo 2015 metų ir, nors nėra atlygintina, pritraukia vis daugiau jaunų žmonių. 2016 metais rajono savivaldybėje praktiką atliko 16 savanorių.
Šiuo metu savanoriai praktiką gali atlikti:
  • Juridinio ir personalo skyriuje;
  •  Informatikos skyriuje;
  •  Kultūros ir sporto skyriuje;
  • Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriuje;
  • Vaiko teisių apsaugos skyriuje;
  • bei kituose Tauragės rajono savivaldybės skyriuose.
Maloniai kviečiame prisijungti, įgyti praktinių įgūdžių bei įvairialypės patirties, susipažinti su įstaigos kultūra ir su specifine tam tikro padalinio veiklos sritimi, sužinoti, ką Tauragės krašto gyventojų labui veikia savivaldybėje dirbantys valstybės tarnautojai,  pamatyti, kaip dirba ilgametę patirtį turintys Jūsų pasirinktos srities specialistai ir iš jų daug ko pasimokyti.
„ Džiugu, kad jauni žmonės aktyviai naudojasi galimybe ir renkasi praktiką atlikti savivaldybės administracijoje. Tikimės, kad ši praktika padidins būsimų specialistų karjeros galimybes, o įgytos žinios ir patirtis bus sėkmingai pritaikytos darbe“,- kviesdamas atlikti praktiką bei įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių įgūdžių pasirinktoje srityje, teigė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.
Beje, neretai iniciatyvūs, entuziastingi, savanoriauti pasiryžę jaunuoliai vėliau sugrįžta į įstaigą dirbti nuolatiniamdarbui.
Asmenys iki 29 metų, norintys atlikti savanorišką praktiką Tauragės rajono savivaldybės administracijoje, gali kreiptis į Juridinį ir personalo skyrių ( 209 kab.) ar skambinti tel. 8 446 62816.

Inesa Vaigauskienė
Kultūros irs sporto skyriaus vyr. specialistė 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama