NAUJIENOS

Kvepalai – prekė, kuri perkama net ir krizės metu

Kategorija:

Miestas:
Statistika atskleidžia, kad kvepalai, kaip ir duona, net ir sunkmečio metu išlieka viena populiariausių prekių. Apie jų fenomeną kalbamės su ekspertais, kurie teigia, kad kvepalai gali būti gražiausias Jūsų aksesuaras.


 Apie kvepalų fenomeną

Pirmiausia – kvepalai padeda žmogui pasijausti išskirtiniu, kadangi net ir tie patys kvepalai ant skirtingo žmogaus kūno kvepia vis kitaip. Natūralu, kad ieškodami savo kvapo žmonės dažnai išbando daugelį skirtingų aromatų, kai kurie net namuose komplektuoja skirtingus aliejus, kad rastų tą „savo kvapą“. Nors geri ir tikri kvepalai nėra pigūs, tačiau kasdieniniams poreikiams užtenka mažo jų kiekio, tad vieno buteliuko sėkmingai pakanka net keliems metams. Juolab, įsigyti kvepalus internetu pigiau yra paprasta, nes paprasčiau pamatyti akcijas.


Uoslė – vienas stipriausių pojūčių

Kvepalai yra tas nebylus ir nematomas aksesuaras, kuris kiekvieną dieną gali padėti atrodyti puikiai. Diskutuoti apie kvapą taip pat galima iš labai skirtingų perspektyvų, kadangi skirtingi žmonės tą patį aromatą užuos kitaip: vieniems jis patinka, kitiems ne toks malonus, trečius erzina. Taigi, kvapas yra ne tik emocijas sukeliantis komponentas, tačiau tuo pačiu ir pasaulį pažinti padedantis akcentas suaktyvinantis žmogaus smegenis.


Kvepalai psichologijos perspektyvoje

Kadangi kvepalai kelia įvairias emocijas – jie labai dažnai vertinami iš psichologinės perspektyvos. Atlikta daug įvairiausių tyrimų, kurių metu analizuojama kaip žmogaus smegenys reaguoja į tam tikrus kvapus, kodėl vienos kvepalų natos yra priimamos labiau nei kitos.
Psichologine prasme kvepalai gali net paveikti mūsų nuotaiką. Kalbame ne tik apie kvepalus, kuriuos mes naudojame kiekvieną dieną, tačiau ir apie tuos, kuriuos užuodžiame eidami gatve. Turbūt bent kartą gyvenime teko eiti paskui žmogų nuo kurio sklinda malonus kvepalų šleifas. Psichologine prasme tai gali sukelti priklausomybę, kadangi norisi dar ir dar įkvėpti daugiau. Ne veltui šiuo metu galima rasti labai įvairių kvapų, kurie dažnai įvardijami kaip turintys priklausomybės fenomenų.


Sutaupykite ieškodami kvepalų

Jeigu dar tik ieškote savo kvapo – siūlome nebijoti išbandyti kuo daugiau variantų. Juk galiausiai radus galėsite visą laiką kvėpintis tik Jūsų asmenybę geriausiai atspindinčiu kvapu. Siūlome įsigyti kvepalus internetu, sutaupyti daug laiko ir pinigų, greitai sulaukti gražiausio Jūsų aprangos akcento, kuris padės kiekvieną dieną pasipuošti.
 
pixabay nuotr.

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama