Kuršėnuose mokslo metus pradėjo pirmoji progimnazija
  NAUJIENOS

Kuršėnuose mokslo metus pradėjo pirmoji progimnazija

Kategorija:

Miestas:
Kuršėnų Stasio Anlickio mokyklos auklėtiniai, susirinkę į mokslo metų atidarymo šventę, sužinojo, kad jų mokykla pervadinta į Kuršėnų Stasio Anglickio progimnaziją.
Sugiedojus Lietuvos Valstybės himną progimnazijos vėliavą pašventino Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo parapijos Kleb. mons. Vytautas Kadys.
Progimnazijos direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova, sveikindama visus susirinkusius su mokslo metų pradžios švente, pažymėjo, jog progimnazijos vardas išsiuvinėtas ant vėliavos ne atsitiktinai.
"Susigražinome šį vardą, nes toks pavadinimas "Kuršėnų progimnazija" buvo prieš antrąjį pasaulinį karą, pirmaisiais pokario metais, ratas apsisuko ir vėl mokiniai renkasi į progimnaziją," — kalbėjo direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova.
Ji perdavė profesoriaus Konstantino Mateckio sveikinimą ir linkėjimus.
Susirinkusius su šventę sveikino LR Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, tėvelių atstovas Rolandas Kaveckas, kiti sveikintojai.
Šventės metu už dalyvavimą tarptautinėse stovyklose ir mokyklos vardo garsinimą padėkos raštai įteikti — Livijai Sutkutei, Adrijai Kačiušytei ir Austei Doftartaitei.  
Šventėje skambėjo dainos, spalvingoje gėlių ir šypsenų jūroje sklandė naujųjų mokslo metų nuotaika.
 
Zigmas Ripinskis
 

Reklama