NAUJIENOS

Kuris plaukų šalinimo būdas yra efektyviausias?

Kategorija:

Miestas:

Su dideliu plaukuotumu kovoja nemaža dalis žmonių. Nepageidaujami plaukeliai ant veido ir kūno gali sukelti ne tik diskomfortą, bet ir priversti kompleksuoti. Gera žinia ta, jog šiuolaikinės technologijos leidžia plaukelius pašalinti greitai ir lengvai. Jeigu norite ilgalaikių rezultatų, rinkitės šiuos būdus:

 

• Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvus ir neskausmingas. Be to, užtenka vos 4 - 8 procedūrų, jog būtų galima džiaugtis švelnia oda visus metus. Paskui užtenka vos 1 - 2 kartų per metus, jog būtų palaikomas rezultatas.

• Nemažiau efektyvus yra ir fotoepiliatorius. Tiesa, su juo tenka kiek labiau pavargti. Fotoepiliatorių reikia naudoti kiekvieną mėnesį, jog netektų prarasti pasiektų rezultatų.

 

Šie būdai yra patys efektyviausi ir paprasčiausi. Yra ir daugiau būdų, tačiau jie ne tokie praktiški:

 

• Plaukelių šalinimas epiliatoriumi yra skausmingas, o efektas trumpalaikis. Plaukeliai atauga per porą savaičių ir tuomet vėl tenka atlikti skaudžią procedūrą. Lygiai taip pat yra su plaukelių rovimu vašku bei cukrumi.

• Mažiausiai skausmingas yra plaukų kirpimas ir skutimas. Visgi tokiu atveju tenka atlikti procedūras kiekvieną dieną, norint švelnios odos.

Ar depiliacija lazeriu yra saugu?

Depiliacijos lazeriu metu specialistas parinks jums tinkančius parametrus. Jie nustatomi atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą, storį, šalinimo vietą. Galite net neabejoti, jog specialistai gebės nustatyti tinkamus lazerio parametrus, kad procedūra būtų saugi ir veiksminga. Visgi svarbu paminėti, jog procedūros saugumas priklauso ne tik nuo specialisto, bet ir nuo jūsų. Jeigu nuspręsite nepaisyti specialisto nurodymų, gali tekti susidurti su pasekmėmis. Labai svarbu, jog tiek prieš procedūrą, tiek po procedūros vengtumėte soliariumų, saulės vonių. Nepaisant šių nurodymų, procedūra bus mažiau efektyvi, be to, oda gali būti pažeista.

Kiek tai kainuoja?

Lazerinis plaukų šalinimas yra nebrangus. Užtenka vos 4 - 8 procedūrų, jog būtų pasiekti rezultatai, todėl suma susidaro nedidelė. Per metus plaukelių skustuvams, depiliacijai vašku ar cukrumi išleistumėte greičiausiai panašią sumą. Konkreti procedūros kaina priklauso nuo pasirinktos kūno ar veido vietos. Jeigu domina procedūros Kaune, rinkitės Belladerma.lt. Čia nuolat siūlomos akcijos ir specialūs pasiūlymai.

Patricija Piragytė

Reklama