Kur keliauti 2019 metais ?
  NAUJIENOS

Kur keliauti 2019 metais ?

Kategorija:

Miestas:

Šiuo metu, dėka stipriai išvystyto susisiekimo skrydžiais, galime pasiekti bet kurį oro uostą vos su 2 – 3 skrydžiais. Tiesioginių skrydžių kiekis iš Lietuvos oro uostų taip pat tolygiai didėja. Tuo pačiu pastebimas ir bendras skrydžių bei aptarnautų klientų skaičiaus augimas. Žmonės gali sau leisti ir keliauja daugiau, o tai yra gerai.

 

Šiuo metu vykdomi net trys skrydžiai iš Kauno į Italijos miestus. Pigių skrydžių bendrovės skraidina į Boloniją, Neapolį ir Milaną. Jei manote, kad būtų patogiau skristi į kitus Italijos miestus, iš Vilniaus yra vykdomi skrydžiai į Barį ir Romą. Ne veltui siūloma tiek daug skrydžių į vieną šalį. Italijos pietūs nuo šiaurės labai stipriai skiriasi, tad pilnaverčiam šalies pažinimui rekomenduojama pamatyti keletą skirtingų regionų. Tuo labiau, kad atstumas tarp šiaurėje ir pietuose esančių miestų yra tikrai didelis, todėl lengviau tiesiog pirkti bilietus į norimą miestą. Turbūt nereikia pasakoti, kad labiausiai turistus į Italiją traukia puikaus maisto bei vynų pasirinkimas, šiltesnis klimatas, keliavimui pritaikyta infrastruktūra.

 

Egzotikos mėgėjams – keletas visiškai naujų krypčių iš Vilniaus oro uosto. Nuo šiol pats tolimiausias skrydis iš Lietuvos kursuos į Madagaskarą. Tikrai taip, sėdate į lėktuvą Vilniuje, skrydis trunka apie 12 valandų, bet išlipate jau kitoje pusiaujo pusėje, Madagaskare. Jei taip toli keliauti nedrąsu, siūlomi nauji skrydžiai į Jordaniją. Sutikite, tai tikrai egzotiška kryptis ir dar nedaugelis gali pasigirti pabuvojęs minėtoje šalyje. Norisi kažko kitokio ? Pradedami vykdyti skrydžiai į Kazachstano sostinę Astaną. Būkite pasiruošę žemyniniam klimatui. Vasaros metu stepėse pasiekiama labai aukšta temperatūra, na, o žiemos būna taip pat labai gilios, taip, kad skirtumas tarp didžiausios ir mažiausios temperatūros tuose kraštuose yra milžiniškas.

 

Skrydžių tinklas iš Lietuvos yra jau tikrai stipriai išvystytas. Jeigu yra poreikis vykti ten, kur tiesioginio skrydžio nėra, tai nesukels didelių problemų. Tiesiog reikės kažkuriame mieste persėsti į jungiamąjį skrydį. Šiame straipsnyje apžvelgtos naujausios kryptys, bet vykdoma ir daug skrydžių į kitas keliautojų pamėgtas vietas.


 

Reklama