NAUJIENOS

Kuo naudinga plaukų kaukė ir kaip ją naudoti?

Kategorija:

Miestas:
Tiek vyrai, tiek moterys nori džiaugtis gražiai atrodančiais plaukais, o plaukų kaukė yra vienas geriausių būdų sugrąžinti jiems blizgesį ir sveiką išvaizdą. Kasdienis plaukų džiovinimas, tiesinimas, UV spinduliai ir plaukų dažymas ir aplinkos tarša kenkia plaukui, todėl jam reikia papildomos priežiūros. Svarbu atsižvelgti į individualius poreikius, tačiau šampūno ir kondicionieriaus retai užtenka. Plaukų kaukė suteikia intensyvią priežiūrą, maitina ir puoselėja, tačiau svarbu ją tinkamai naudoti.

Kuo ypatingos plaukų kaukės?

Plaukų priežiūros specialistai pataria po galvos trinkimo šampūnu palepinti plaukus kauke arba kondicionieriumi. Daugelis vartotojų šias priemones tapatina, nors jos yra visiškai skirtingos. Trumpai tariant, kondicionieriaus naudojimas yra būtinas kaskart plaunant galvą, o štai plaukų kaukė yra intensyvaus poveikio priemonė, kuri turėtų būti naudojama periodiškai.

Plaukų kaukės pasižymi koncentruota sudėtimi ir veikia intensyviai, jose yra giliai įsiskverbiančių veikliųjų medžiagų, kurios maitina, drėkina ir puoselėja plaukus. Dėl jų nepatariama naudoti pernelyg dažnai – tai gali apsunkinti plaukus ar sukelti riebalavimąsi.

Kaip teisingai naudoti plaukų kaukę?

Optimalų rezultatą pasieksite, jei plaukų kaukė bus naudojama kartą per savaitę. Visos kaukės yra naudojamos taip pat, tačiau būtina atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus. Pradėkite nuo plaukų trinkimo šampūnu ir kruopščiai išskalaukite jo likučius – jie gali sąveikauti su kaukės sudėtyje esančiomis medžiagomis ir sumažinti poveikį.
Prieš tepant plaukų kaukę, plaukus patariama nusausinti rankšluosčiu – taip kaukė nenutekės kartu su vandeniu ir tolygiau pasiskirstys. Jei naudojate kaukę, plaukų kondicionieriaus naudoti jau nereikia. Leiskite kaukei veikti tiek laiko, kiek rekomenduoja jos naudojimo instrukcija. Kai kurie gamintojai nurodo laiko intervalus, tačiau maksimalaus rekomenduojamo laiko neverta viršyti – plaukų kaukė veikia tik tam tikrą laiką, tad ilgesnis jos laikymas rezultato nepagerins.

Gerai išskalaukite kaukę iš plaukų, nes dėl jos likučių plaukai greičiau susiriebaluos, o papildomos naudos jau negausite – kaip minėta, kaukės veikimo laikas yra ribotas. Po kaukės naudojimo plaukus švelniai nusausinkite rankšluosčiu, o tada džiovinkite ir formuokite kaip įprastai.

Kokia plaukų kaukė geriausia?

Renkantis verta prisiminti, kad plaukų kaukė yra skirta tik plaukų, o ne galvos odos priežiūrai. Juk ir tepame ją tik ant plaukų! Dėl to geriausia bus ta kaukė, kuri atitinka jūsų plaukų tipą. Drėkinamosios kaukės yra skirtos sausiems plaukams, maitinamosios – pažeistiems, dažytų plaukų kaukės paryškina ir ilgiau išsaugo jų spalvą ir pan.

Kalbant apie sudėtį, patartina rinktis natūraliais ingredientais praturtintas priemones. Tai dovana iš gamtos, kuria galima pasinaudoti. Natūraliais augalinės aliejais praturtintos plaukų kaukės turi daug vertingų medžiagų, todėl pastebimai gerina plaukų būklę. Paprastai geresne sudėtimi pasižymi profesionaliam naudojimui skirtos priemonės, tad tokia plaukų kaukė turės intensyvesnį poveikį.

Aistė Bielinė

Oda ir jos dariniai

Oda ir jos dariniai

Nėra nė vieno žmogaus organo, kuris būtų toks reiklus sau kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip išduotų sėkmes ir nesėkmes kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip ilgai išlaikytų „pagiežą“ ir išlietų pačiu netinkamu...


Reklama