NAUJIENOS

Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyriui vadovaus Justė Juškaitė

Kategorija:

Miestas:
Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje veikiantis Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyrius jau turi vedėją. Ja, laimėjusi konkursą, tapo baisogalė Justė Juškaitė. Baisogalė J. Juškaitė nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d. iki šiol vadovauja Baisogalos kultūros centrui.
 

J. Juškaitė 2016 metais Lietuvos edukologijos universitete yra įgijusi socialinių mokslų studijų srities, pedagogikos krypties teatro meno pedagogikos magistro laipsnį.

„Tikiuosi, į darbus įsijungsiu greitai, kultūros srityje esu ne naujokė, bet tikrai matau iššūkių būsimajame darbe turizmo ir paveldosaugos srityse. Žinoma, jos labai stipriai susijusios tarpusavyje, tad manau, kad visi drauge su skyriaus kolegomis imsimės darbo ir įgyvendinsime naujas idėjas visose šiose srityse“, – sakė J. Juškaitė.

Tikimasi, kad naujoji Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėja pareigas eiti pradės 2022 metų sausio 1 dieną.

Savivaldybės administracijos skyrius, kuruojantis kultūrą, paveldosaugą ir turizmą, pradėjo funkcionuoti 2021 metų rugsėjo 1 dieną, Savivaldybės tarybai priėmus sprendimą dėl Savivaldybės administracijos struktūros pakeitimo.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama