NAUJIENOS

Kultūros muitinė_liepa

Kategorija:

Miestas:
Liepos 12 d. 17 val. Pijaus Džiugo Meižio garsinės tekstūros ir Dalios Mikonytės bei Adomo Žudžio fotogrametrinės kelionės vaizdai pinsis “Tauragės miesto 3D studijos” pristatyme.

Kas dar be Klaipėdos turi Jūrą? Balzako meilės laišką? Taurios istorijos raguotus vingius? „Tauragės studija” - atviras kvietimas vizualiai ir garsiškai pamedituoti Tauragę, santakas tarp realybės ir virtualybės. „Tauragės studija” nuo 2016 metų tęsiamo Dalios Mikonytės ir Adomo Žudžio projekto „Miesto studijos” dalis. Miestų kolekcionavimui ir tyrimui naudojama fotogrametrija – specifinė fotografiją ir 3D grafiką jungianti technologija. Dėliodami koliažus iš architektūrinių, skulptūrinių ir gamtos objektų, autoriai kuria miestų turus, kuriuose sena, nauja, tradiciška ir skaitmeniška yra susipynę, o virtuali ir aktuali realybės mainosi vietomis. „Miesto studijų“ garsus moduliariniais sintezatoriais organizuoja Pijus Džiugas Meižis.

Už pagalbą kuriant virtulią kelionę po Tauragę dėkojame kūrybinės fotogrametrijos dirbtuvių dalyviams Arnoldai Vydmantui, Domantei Katauskaitei, Gabrielei Poškaitei, Paulinai Petrauskaitei ir Skaivai Ptakaitei. Taip pat Juozui Petkevičiui kėlusiam droną.
 
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.

Reklama