Kultūros muitinė_dailės mėnuo
  NAUJIENOS

Kultūros muitinė_dailės mėnuo

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 9 d. 18 val. MO muziejus "atvažiuoja" į Tauragės pilį, kur pristatys savo koncepciją ir kartu su Kultūros muitinės lankytojais mokysis interpretuoti dailės kūrinius.
MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Nuo 2018 m. spalio 18 dienos MO tampa gero laisvalaikio vieta. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. Vienas iš MO tikslų yra burti aktyvią bendruomenę – MOdernistus – kurie palaiko MO idėją ir padeda kurti naująjį muziejų drauge.
„Pažvelk, o tada pažvelk dar kartą“, – sako Philipas Yenawine’as (MoMa muziejus, Niujorkas), vizualinio mąstymo strategijos (VMS) pradininkas. Kviečiame renginio lankytojus į meno kūrinius pažvelgti be išankstinių įsitikinimų ir nusistatymų. Užsiėmimo metu aptariama nuo 3 iki 6 skirtingų menininkų darbų.

KULTŪROS MUITINĖ - tai 7 mėnesius trunkantis renginių ciklas įvairiomis kultūros ir meno temomis (istorija, dailė, kinas, teatras, muzika, kulinarinis paveldas, fotografija). Projektas finansuojamas Lietuvos Kultūros Tarybos ir Tauragės rajono savivaldybės lėšomis 

 
Agnė Vitartaitė
Tauragės krašto muziejaus „Santaka“
Kultūros, turizmo projektų ir viešųjų ryšių specialistė
 

Reklama