NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Krekenavoje įkurta nauja saugios kaimynystės grupė

Kategorija:

Miestas:
Panevėžio rajono savivaldybėje plečiasi judėjimas „Saugi kaimynystė“. Nauja saugios kaimynystės grupė įsteigta Krekenavoje, Žibučių gatvėje. Tai trečia tokia grupė seniūnijoje.
Gyventojai, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Vidas Sabonis, Krekenavos seniūnijos seniūnas Vaidas Kaušakys pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje įsipareigojo dalytis informacija, fiksuoti saugios kaimynystės teritorijoje pastebėtuspažeidimus, įtartinus automobilius ar pašalinius asmenis, informuoti apie tai policiją. Sutarta, kviestis pareigūnus į bendrus renginius.
Pareigūnai įsipareigojo analizuoti gautą informaciją, imtis konkrečių veiksmų iškilusiai problemai spręsti, konsultuoti gyventojus ir patarti jiems saugumo klausimais, organizuoti prevencines priemones.
Saugios kaimynystės grupė rūpinsisvienišų ar senyvo amžiaus žmonių saugumu, kaimynai primins vieni kitiems nepamiršti užsirakinti durų, neįsileisti nepažįstamųjų, neįkliūti į sukčių pinkles.
Kaimynams artimiau susipažinus, pasikalbėjus, įgyjama draugų ir, esant reikalui, greičiau sulaukiama pagalbos. Tik patys žmonės gali įvesti tvarką savo gyvenamojoje aplinkoje.
Šiuo metu Panevėžio rajone yra jau 88 saugios kaimynystės grupės. Daugiausia grupių veikia Panevėžio, Velžio ir Karsakiškio seniūnijose, mažiausiai (po 2) – Raguvos, Naujamiesčio ir Vadoklių seniūnijose.
Sausį gyventojams pristatytoje Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato 2016 metų veiklos rezultatų visuomenei pristatyme pažymėta,  kad Panevėžio rajono savivaldybė aktyviausiai apskrityje dalyvavo nusikalstamumo mažinimo ir gyventojų saugumo stiprinimo prevencijos veikloje, šioms programoms skyrė daugiausiai lėšų – 9,2 tūkst. eurų.

Panevėžio rajono savivaldybės informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama