NAUJIENOS
Tauragė žalumu lenkia ir kurortus

Konkurso „Su savo augintiniu“ rezultatai

Kategorija:

Miestas:
Jau trečius metus vykstantis nuotraukų konkursas „Su savo augintiniu“ baigėsi. Trijose kategorijose iki lapkričio 13-osios Jūsų balsų laukė septyniolika atsiųstų nuotraukų, kuriose galėjome grožėtis Jūsų katėmis ir kačiukais, šuniukais, vėžliuku, žiurkėnu ir jūrų kiaulyte.
Pirmoji nominacija – daugiausiai Vaikų bibliotekoje balsų surinkusi nuotrauka. Pabalsuoti atskubėjo visos Trakų pradinės mokyklos antrokų klasės, dalyvaujančios projekte „Su savo augintiniu“. Taip pat bibliotekoje balsavo ir joje besilankantys skaitytojai. Daugiausiai balsų – 49 – surinko Ievos ir Doros nuotrauka.
Antrąją nominaciją – daugiausiai Facebook balsų surinkusi nuotrauka – laimėjo Damiras ir šuniukas Čiopas, surinkę 165 balsus. Na, o trečiąją nominaciją už meniškiausią nuotrauką laimėjo Amelija ir jos „šuninė sesė“ Meška.
Lapkričio 14 dieną suskaičiavome ir paskelbėme rezultatus bei apdovanojome pirmąją fotokonkurso dalyvę Ievą. Laukiame į biblioteką atvykstančių ir kitų konkurso dalyvių, kurių laukia diplomai. Iki lapkričio pabaigos kviečiame aplankyti tebesitęsiančią gyvūnų nuotraukų parodą.
 
                                                                                            
Eglė Kondrotaitė
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė
 

Reklama