NAUJIENOS

Konkursą ligoninės direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Sigitas Kaktys

Kategorija:

Miestas:
Kaip informuoja Mažeikių rajono savivaldybės Bendrasis skyrius, spalio 29 d. įvyko atranka VšĮ Mažeikių ligoninė direktoriaus pareigoms užimti. Įvertinus kandidatų atitikimą keliamiems reikalavimams ir tinkamumą direktoriaus pareigoms užimti, priimtas sprendimas direktoriaus pareigas siūlyti eiti gydytojui ortopedui traumatologui Sigitui Kakčiui.
Kandidatui 63 metai, šiuo metu dirba VšĮ Regioninė Telšių ligoninė Ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėju.
Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 9 straipsnyje nustatyta tvarka bus kreiptasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos apie konkursą laimėjusį pretendentą. Į pareigas kandidatas galės būti paskirtas tik gavus ir įvertinus informaciją iš STT.

Apie Sigitą Kaktį

Sigitas Kaktys gimė 1956 metų balandžio 15 dieną Skuodo rajone. 1974 metais baigė Viekšnių vidurinę mokyklą, 1980 metais – Kauno medicinos instituto Gydomosios medicinos fakultetą. 1981–1995 metais dirbo Mažeikių rajono centrinės ligoninės gydytoju traumatologu, 1984 – 1995 metais – vyriausiojo gydytojo pavaduotojas poliklinikos reikalams.
1995–1996 metais Sigitas Kaktys buvo išrinktas Mažeikių rajono meru.
1996 metais jis buvo išrinktas į Seimą. 1999–2000 metais dirbo Valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministru.
1999 m. spalio 29 dieną Sigitas kaktys Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu pasirašė Investicijų, Akcininkų bei Bendrųjų reikalų ir aiškinimo sutartis su JAV kompanija „Williams International Company“ dėl AB „Mažeikių nafta“ akcijų pardavimo. Dėl šios sutarties buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje S. Kakčiui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir tarnybinių įgaliojimų viršijimo. Byla buvo nutraukta dėl senaties
2001–2004  metais vadovavo  UAB „Žemaitijos leidyba“, 2004 – 2012 metais – Mažeikių ligoninės gydytojas traumatologas – ortopedas. Nuo 2012 metų – Regioninės Telšių ligoninės Traumatologijos skyriaus vedėjas.
 
MK inf.
 

Reklama