NAUJIENOS

Konferencijoje Tel Avive – apie vietos savivaldai tenkančius iššūkius

Kategorija:

Miestas:
Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras ir  Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavadotojas, Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja  konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).

„Ši konferencija – galimybė pasisemti idėjų, kaip plėtoti savivaldybių tarptautinius ryšius, kaip išnaudoti galimybę savivaldos lygmenyje kurti patogų gyvenimą pasitelkiant geriausią tarptautinių partnerių patirtį“, – sakė Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras  po tarp{tautinės konferencijos atidarymo ceremonijos.

Tradicinė  Tel Avive vykstanti tarptautinė konferencija „Muni WORLD 2020“ – kasmet sukviečia saviavldos atstovus iš visų pasaulio šalių, kad būtų galima pasidalyti patirtimi išmaniųjų miestų vystymo srityje. Joje kalbama apie inovacijas, aplinkosaugos problemas, miesto planavimą, transporto organizavimą.
 

Pranešimus konferencijoje šiais metais skaitys JAV, Vokietijos, Kroatijos, Izraelio ir kitų valstybių aukšto rango politikai ir savivaldybių vadovai.

Radviliškio savivaldybės ir administracijos vadovai konferencijoje dalyvauja drauge su Lietuvos savivaldybių asociacijos delegacija. Asociacijos vadovas Mindaugas Sinkevičius, Jonavos rajono savivaldybės meras, konferencijoje skaitys pranešimą „Saugus ir atsparus miestas dabar ir ateityje“.

Radviliškio rajono savivaldybės atstovai Izraelyje susitiks ir su Radviliškio rajono savivaldybe ryšius užmezgusių savivaldybių Izraelyje vadovais, su jais aptars bendradarbiavimo kryptis ir artimiausius planus.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama