Kompiuterinio raštingumo mokymai Rūdiškių miesto bibliotekoje
  NAUJIENOS

Kompiuterinio raštingumo mokymai Rūdiškių miesto bibliotekoje

Kategorija:

Miestas:
Spalio 5, 6 ir 8 dienomis Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Rūdiškių filiale vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ kompiuterinio raštingumo mokymai pažengusiems.

Mokymų tema – ,,Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“. Kompiuterinio raštingumo mokymus vedė Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė Teresa Bundzevič. Skaitmeninio raštingumo mokymai truko 6 valandas, kurios buvo išskirstytos į tris dienas. Grupėje mokėsi 10 asmenų.

Į visus mokymų renginius kai kurie lankytojai atsinešė savo asmeninį skaitmeninį įrenginį. Užduotis atliko naudodami kompiuterį, planšetę, arba išmanųjį. Jie sužinojo bei įgijo praktinių įgūdžių, kaip naudotis viešosiomis paslaugomis internete, sumokėti mokesčius, sužinoti apie sumokėtas įmokas, užsiregistruoti pas gydytojus bei daug kitų naudingų dalykų, kuriuos galės atlikti neišėję iš namų.
 
Mokymų pabaigoje buvo laikomas žinių patikros testas ir įteikti pažymėjimai. Rūdiškių bibliotekos lankytojai savo laiką praleido prasmingai ir turiningai, taip pat pabendravo su bendraminčiais.
 
Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Šis projektas yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos Valstybės biudžeto lėšomis.

Visus, norinčius išmokti naudotis kompiuteriu ir jo galimybėmis bei pagilinti jau turimas žinias, kviečiame registruotis Rūdiškių miesto bibliotekoje. Tai galite padaryti atvykę į biblioteką ar paskambinę tel. (8 528) 59 779.
 
 
Laima Franckevičienė
Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo vedėja
 

Reklama