NAUJIENOS

Kokybiškos šašlykinės internetu

Kategorija:

Miestas:

Šašlykinė (http://vidalsta.lt/saslykines/) – daiktas, reikalingas visada, ypač šiltuoju metų sezonu. Be jos neįsivaizduojame savo linksmų, jaukių vasaros vakarų, kai su šeima ar draugais kepame kepsnius, šnekučiuojamės, iškylų gamtoje ir kt. Svarbu, kad šašlykinė būtų patvari, kokybiška bei funkcionali. Šašlykinės, kurias gamina įmonė „VIDALSTA“ – prekė su kokybės ženklu. Turėti tokią šašlykinę – kiekvieno šeimininko prestižo reikalas. Reikia pasakyti, jog jos yra skirstomos pagal naudojamo kuro rūšį. Šašlykinės gali būti dujinės, elektrinės, malkinės ir kūrenamos anglimis. Lietuviai labiusiai mėgsta bei dažniausiai renkasi malkomis ir anglimis kūrenamas šašlykines. UAB „VIDALSTA“ gaminamas šalykines galima įsigyti ne tik apsilankius prekybos vietoje, bet ir internetu. Šašlykinės internetu – patogumas, laiko taupymas bei galimybė palyginti kainas.

 Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis šašlykinę?

Tiesą sakant, šašlykinė – labai paprastos konstrukcijos metalo gaminys, tačiau svarbu ją renkantis atsižvelgti į keletą esminių dalykų.

Išsirinkite tinkamą metalą. Renkantis šašlykinę, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, iš kokio metalo ji yra pagaminta bei į sienelių storį. Geriausia kokybe garsėja iš nerūdijančio ar juodo plieno pagamintos šašlykinės. Būtent jomis dažniausiai prekiaujama. Kur kas rečiau prekyboje galima pamatyti iš ketaus, stiklo emale, milteliniais dažais dengto plieno pagamintų šašlykinių. Svarbu pabrėžti, jog nerūdijančio plieno šašlykinių kaina yra gana didelė, nes jų kokybė pati geriausia. O kokybiški gaminiai, kaip žinote, brangiau ir kainuoja.

Skylės bei siūlės – dalykai, į kuriuos taip pat būtina atkreipti dėmesį. Rinkdamiesi šašlykinę atsižvelkite į jos konstrukciją. Kuo ji turi mažiau siūlų, tuo kokybiškesnė, patikimesnė ir atsparesnė įvairioms deformacijoms yra. Juk akivaizdu, kad iš didelių plieno gabalų suvirinta šašlykinė bus žymiai geresnės kokybės nei sulipdyta smulkių plieno gabalėlių. Kiekviena siūlė mažina šašlykinės hermetiškumą, padidina deformacijų riziką.

Kiekvienos šašlykinės dugne turi būti skylutės, kurios reikalingos tam, kad degimo metu galėtų išbyrėti pelenai. Jos privalo būti tinkamo dydžio: ne per didelės, bet ir ne per mažos, kad neužsikištų pelenais. Skylutės taip pat reikalingos ant šašlykinės šoninių sienelių. Svarbu, kad jų nebūtų per daug bei jos nebūtų per didelės, nes tuomet vėjas gesins žarijas ir reikės daugiau kuro. O tai tikrai neekonomiška. Iš tiesų, geram degimui užtikrinti pakanka vienos eilės skylučių.

Kuro sąnaudas lemia ir šašlykinės gylis. Idealus variantas, jeigu atstumas tarp iešmų ar grotelių bei žarijų yra apie 15 centimetrų. Jeigu atstumas bus mažesnis, mėsos paviršius greitai pradės degti, nors viduje ji dar bus neiškepusi. O jeigu atstumas bus per didelis, reikės daugiau anglių ar malkų, kad susidarytų pakankamai žarijų ir mėsa gerai iškeptų. Taigi gera šašlykinė yra ta, kurioje galima iškepti jūsų pageidaujamą mėsos gaminį kuo mažesnėmis kuro sąnaudomis.

UAB „VIDALSTA“ siūloma paslauga šašlykinės internetu padės greitai bei patogiai įsigyti kokybišką šalykinę.


13-a leciono (pamoka)

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Velykinės užduotys šeimoms apie gamtą
Reklama