Kokybiško maisto šventė - vaikams
  NAUJIENOS

Kokybiško maisto šventė - vaikams

Kategorija:

Miestas:

Rugsėjo 26 d. Vingio parke vyks Kokybiško maisto šventė vaikams. Ši šventė organizuojama įgyvendinant Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą ir yra Kokybiško maisto šventės, vyksiančios tą pačią dieną, dalis.

Ši šventė yra skirta supažindinti vaikus su sveikatai palankiais produktais, jų teigiamu poveikiu sveikatai, pristatyti vaisių, daržovių bei pieno produktų kelią nuo lauko ir pietų stalo.

Renginio vietoje 4 skirtingose teminėse erdvėse vaikai keliaus po „Sveikatos karalystę“ - bus supažindinti su sveikos mitybos principais, gamins ir ragaus sveikatai palankius užkandžius, o užkandę sportuos. Kadangi visi produktai, tiekiami pagal Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą, turi būti ekologiški arba pagaminti pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą, todėl renginio metu vaikai bus supažindinti su šiomis kokybės sistemomis bei su kitais kokybės ženklais paženklintais maisto produktais ir mokomi, kaip juos atskirti.

Šventė yra skirta pradinių klasių mokiniams, kurie susirinks iš visos Lietuvos. Šventės metu vaikai žais žaidimus, dalyvaus viktorinose ir bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija


Reklama