NAUJIENOS

Kokiomis savybėmis pasižymi mediniai EPAL padėklai?

Kategorija:

Miestas:
EPAL padėklai – neretai tiesiog dar vadinami EURO paletėmis arba EUR padėklais, yra puiki pagalbinė priemonė, galinti gerokai palengvinti įvairius darbo procesus. Dar daugiau, šie mediniai padėklai pasižymi ir tam tikromis tvarumą lemiančiomis savybėmis, su kuriomis ir kviečiame susipažinti.

Atsparūs aplinkos poveikiui

Ne paslaptis, kad kiekvienas verslas nori investuoti tik į tas pagalbines priemones, kurios tarnautų ilgai ir paikimai. Ar taip ir bus, priklausys nuo daugybės įvairių veiksnių, tačiau neabejotinai vienas svarbiausių yra atsparumas aplinkos poveikiui. Būtent tai ir yra pasakytina apie EPAL standarto medines paletes – jos yra atsparios temperatūros pokyčiams bei neigiamam UV spindulių poveikiui.

Svarbu ir tai, iš kokios medienos pagaminta 

Medinių padėklų gamyboje naudojamos įvairios lapuočių bei spygliuočių rūšys. Ne paslaptis, kad mediena, kaip žaliava, savaime pasižymi puikiomis savybėmis, pavyzdžiui, yra visiškai natūrali. Tačiau dėmesį vertėtų atkreipti ir į tam tikras, konkrečios medienos rūšies savybes, pavyzdžiui, pušies mediena pasižymi ypač intensyviomis antibakterinėmis savybės, tad būtent iš šios medienos gamintos paletės yra puikus pasirinkimas, kai reikia gabenti maisto ar farmacijos gaminius.

Daugkartinio naudojimo 

Jei verslo atstovų, kiekvienais metais investuojančių dideles pinigų sumas, skirtas įvairiems procesams vykdyti bei palengvinti, paklaustume, kokie gaminiams mieliau teikiama pirmenybę, tikrai išgirstume atsakymą, kad daugelis nori investuoti į tokius, kuriuos būtų galima vėliau naudoti daug kartų, nes taip taupomas ir laikas, ir pinigai. Gera žinia ta, kad daugkartiškumas yra dar viena savybė kuria pasižymi šie mediniai padėklai.

Pažeidus – lengva pataisyti 

Ne paslaptis ir tai, kad kur kas palankiau yra vertinami tie gaminiai, kuomet įvykus pažeidimams, galima juos nesunkiai pašalinti ir grąžinti puikią pirminę būklę. Būtent tai ir yra pasakytina apie EPAL padėklus. Nors jie yra gaminami iš itin aukštos kokybės žaliavų ir tokiu būdu užtikrinamas atsparumas aplinkos poveikiui bei ilgas tarnavimo laikas, nereikia pamiršti, kad atsiradus įskilimams bei įlūžimams, juos bus galima lengvai ir greitai pašalinti.

Taigi, apibendrinant belieka tik pastebėti, kad licencijuoti mediniai padėklai pasižymi puikiomis savybėmis: yra atsparūs aplinkos poveikiui, tarnauja ilgai bei patikimai, o atsiradus pažeidimams, juos pašalinti bus ypač paprasta.

Aistė Bielinė

Reklama