NAUJIENOS

Kokias pakavimo priemones pasirinkti įvairioms gyvenimo situacijoms?

Kategorija:

Miestas:
Prekėms ir įvairiems daiktams pakuoti reikia patikimų ir tvirtų kartoninių dėžių, kurių gali būti įvairių. Kartonines dėžutes ir mažas dėžutes galima panaudoti beveik bet kokiam tikslui: pakuoti saldumynus, kraustytis, siųsti siuntas ir daugeliu kitų situacijų. Skaitykite toliau ir sužinokite, koks pakuotės sprendimas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Įvairių rūšių gofruotasis kartonas

 Gofruotas kartonas yra labai tvirta medžiaga, kuri gali apsaugoti vidinius daiktus nuo išorinių pažeidimų. Tokios kartoninės dėžutės nesulaužys, yra tvirtos, o jų stiprumas priklauso nuo gofruoto kartono rūšies. Kartoninių dėžių tipai yra labai skirtingi, su skirtingomis pritaikymo galimybėmis. Kaip juos geriausiai panaudoti, priklauso nuo dėžutės tipo ir dydžio, ypač nuo gofruoto kartono sluoksnių skaičiaus. Plonesnė gofruotojo kartono dėžutė labai tinka įvairiems konditerijos gaminiams pakuoti, gabenti smulkesnius, specialios apsaugos nereikalaujančius daiktus, kai kelionės maršruto nėra šalia ir negresia daikto sugadinimas. Sunkesniems daiktams gabenti naudojamos storesnės kartoninės dėžės, kurios turi daugybę galimybių patenkinti įvairiausius poreikius.

 
Rinkoje rasite visų rūšių gofruoto kartono, dažniausiai trijų ir penkių sluoksnių. Kiekvienas kartono tipas yra skirtas specifiniams poreikiams, pavyzdžiui: 
  • Jei ieškote dėžutės, tinkamos saldainiams, tuomet idealiai tiks B tipo trijų sluoksnių gofruotas kartonas, kurio storis apie 3 mm;
  • Smulkiems daiktams supakuoti pakanka 1,5 mm storio E formos kartono ir mažų šviesdėžių. Šio tipo kartonas tinka lengviems daiktams, tokiems kaip laiškai ir dokumentai;
  • Nepakeičiamas C tipo kartonas, naudojamas sunkiems ir dideliems daiktams gabenti, apie 4 mm storio;
  • Penkių sluoksnių BC, BE tipo kartonas yra labai tvirtas, tinka labiausiai saugomiems daiktams, trapioms prekėms ir kitiems poreikiams, reikalaujantiems energingo daiktų laikymo.
 
Tvirtos kartoninės dėžutės patenkins įvairiausius poreikius! Pateikite paraišką dabar ir atraskite geriausius pakavimo pasiūlymus.
 
Ieškantiems patikimų pakavimo sprendimų gofruotojo kartono dėžutės gali būti labai skirtingo dydžio, todėl tai yra puikus pasirinkimas. Didelėse dėžėse galima sutalpinti net judančius supakuotus daiktus, todėl patogiau neštis įvairius daiktus.

Gofruotojo kartono pranašumai 

  • Gofruotas kartonas susideda iš storo kartono ir tarp jų įdėto papildomo apsauginio sluoksnio, kad dėžutė būtų lankstesnė. Gofruotos dėžutės yra atsparesnės smūgiams ir pažeidimams, lėtai dėvisi, gali būti naudojamos daug kartų, todėl yra ekologiškas sprendimas.
  • Tuo pačiu metu viduje gabenamos prekės yra apsaugotos nuo pernelyg didelės saulės spinduliuotės ir kitų nepalankių išorinių sąlygų. Kuo daugiau gofruoto kartono sluoksnių, tuo geresnis apsaugos efektas ir patikimesnis, tačiau įprastam transportavimui daugeliu atvejų pakanka neypatingų standartinio storio kartoninių dėžių.
  • Gofruotas kartonas klasifikuojamas į tam tikras kategorijas ir žymimas atitinkamomis raidėmis, nurodančiomis kartono storį. Pagal tai galėsite pasirinkti, kam šios dėžės bus naudojamos ir kam jos bus skirtos. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į profesionalų kartono gamintoją. 
Pasirinkite kokybiškas, tvirtas kartonines dėžes pagal savo transportavimo poreikius! Rinkitės iš plataus dėžių asortimento arba naudokite patvarią kartono produkciją, kad patenkintumėte individualius užsakymus. Taip pat rasite itin patvarias gofruoto kartono dėžutes, tinkamas ilgoms kelionėms sunkiems ar pavojingiems daiktams, kuriems reikalinga aukšta apsauga, supakuoti. Tokia dėžė padės užtikrinti prekių saugumą viso transportavimo proceso metu ir užtikrinti, kad prekės saugiai pasieks paskirties vietą. „Megapakas“ įmonėje rasite visas norimas dėžutes jūsų šventei, maisto gabenimui ir net namų kraustymuisi. Jei yra poreikis, įmonė teikia ir personalizuotas dėžutes. UAB „Megapakas“ – jauna, bet perspektyvi tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti įmonė, dėl to galite patikėti savo idėjas ir norus jiems.

Aistė Bielinė 
 
 

Reklama