NAUJIENOS

Kokiais kriterijais vadovautis, jei norisi išsirinkti tinkamą sėdmaišį?

Kategorija:

Miestas:

Norėdami įsigyti tikrai aukštos kokybės sėdmaišių pakuotę, turėtumėte pirkti internetu. Baisiausias momentas – išleisti daug pinigų neišbandytiems projektams nežinomuose puslapiuose. Pasekmės gali būti gana brangios, o neįvertinus tam tikrų smulkmenų, sėdmaišių komplekto įsigijimas gali būti trumpalaikis. Todėl prieš pirkdami užduokite sau šiuos klausimus, kad įsitikintumėte, jog krepšys tinka jums ir jūsų šeimai.

Ar sėdmaišis turi išorinę kišenę, kurią galima išimti?

Jei išorinio maišelio negalima išimti, dėmę valyti sunku. Ateityje sėdmaišis vis labiau dėvėsis dėl nepilno valymo.Jo neišvalius sutrumpės sėdmaišio tarnavimo laikas. Taigi atkreipkite į tai dėmesį ir tikrai sutaupysite. Sėdynės kišenes su išorinėmis kišenėmis lengva valyti, nes vidines ir išorines kišenes lengva valyti drėgna šluoste. Sėdynės maišelio dangtelį galima valyti ir žemoje temperatūroje (pakanka 30-40 oC, užtenka apie 30 min. procedūros). Rekomenduojame plauti tik vieną sėdmaišio užvalkalą, kad nuplautumėte skalbimo miltelius. Nenaudokite baliklių, tirpiklių ar kitų ėsdinančių cheminių medžiagų! Sėdmaišiui džiovinti nenaudokite papildomų džiovinimo funkcijų ar kitos įrangos. Sėdmaišis pagamintas iš labai gerų medžiagų ir gali greitai išdžiūti. Polistireno karoliukai puikiai užpildo sėdmaišį ir tuomet jie tampa lengvesni, tačiau laikui bėgant karoliukai nusistovės ir sėdmaišį gali reikėti papildyti. Dauguma sėdmaišių tiekėjų naudoja polistireno granules, kad nusistovėtų du kartus greičiau nei aukštos kokybės polistireno (EPS) granulės Jie yra laisvi, suteikia nepaprastą komfortą sėdmaišiui  ir ilgą laiką išlaiko savo formą. Taip pat yra gerų sėdmaišių papildymo galimybių, nes išorinėje ir vidinėje kišenėse yra užtrauktukų. Visuomet patartina sužinoti iš kokio medžiagos yra pasiūtas sėdmaišis. Ar audinys yra tvirtas, kokybiškas ir lengvai valosi? https://renginiopartneris.lt/parduotuve/visos-prekes/sedmaisiai/siūlo tik itin geros kokybės sėdmaišius. Norime užtikrinti sėdmaišio kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl jis yra gaminamas su dviguba siūle ir apmėtytu kraštu, kuris apsaugo nuo medžiagos irimo.

Sėdynės kišenė ir pats sėdmaišis turi būti tinkamo dydžio ir suteikti komfortą

Tinkamo dydžio sėdmaišio pasirinkimas gali būti iššūkis, todėl labai svarbu suprasti sėdmaišio dydį. Didžiausias veiksnys, lemiantis balnmaišio dydį, yra žmogaus ūgis (ir svoris). Kuo aukštesnis žmogus, tuo didesnio sėdmaišio reikia optimaliai atramai ir komfortui užtikrinti. Tas pats pasakytina ir apie vaikus, nes vien pagal metus sunku nustatyti tinkamą sėdmaišio dydį. Sėdynės kišenės yra puiki alternatyva tradiciniams baldams-kėdės. Jie yra patogūs, sukuriantys neformalią ir patogią aplinką, o spalvų ir dizaino įvairovė leidžia prisitaikyti prie patalpų aplinkos ar aktyvių erdvių. Sėdmaišiai – puikus pasirinkimas namams, nes tinka vaikams ir suaugusiems, todėl plačiai naudojami laisvalaikiui, gimtadienio vakarėliams ar draugų susibūrimams.

Aistė Bielinė


Reklama