NAUJIENOS

Kodėl verta rinktis klasikinius svetainės baldus?

Kategorija:

Miestas:
Kiekvienam iš mūsų svarbu susikurti jaukią ir saugią vietą namuose, kurioje galėtume atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe. Vienas iš tokių kambarių – svetainė. Joje susirenka šeimos nariai, apsilanko svečiai ir savaitgalio pramogomis mėgaujasi artimieji. Jaukios ir prabangios atmosferos svetainėje kūrimui svarbūs tinkamai parinkti baldai ir interjero detalės. 

Prabangos dvelksmas 

Į jūsų namų erdvę įžengę žmonės visą namų nuotaiką pajaučia pirmiausia patekę į svetainę. Svetainės baldai kuria visos namų erdvės atmosferą, todėl itin svarbu išsirinkti jūsų pojūčius, norus ir dizainą atitinkančius baldus. Klasikiniai baldai – puikus pasirinkimas norintiems svetainę paversti jaukia, paslaptinga ir nepaprasta.
 
Išskirtiniai puošybos elementai, kokybiškos medžiagos ir sodrios spalvos klasikinius baldus paverčia elegantiškais ir ištaigingais. Todėl norėdami susikurti įdomios ir unikalios svetainės dizainą, turėtumėte apsvarstyti šių baldų pasirinkimą.

Estetikos vienovė

Klasika ir prabanga dvelkiantys svetainės baldai puikiai įsilieja į minimalizmo, kaimo stilistikos ar modernumo apipintus namų erdvės kampus. Nors iš pirmo žvilgsnio dviejų stilių supriešinimas atrodo neįmanomas, iš tiesų tarpusavyje šie stiliai vienas kitą papildo, suteikia savito charakterio ir unikalumo.
 
Klasikinio ir modernaus stiliaus derinimas pastebimas ne tik baldų sferoje, tačiau ir architektūroje, mene ar dailėje. Todėl neabejotinai gerai pasirinksite klasikinius baldus nusprendę pritaikyti ir savo svetainei.
 

Nepakeičiamosios klasikos pasirinkimas 

Klasikiniai svetainės baldai – lengvai derinami bendrame namų interjere. Tačiau renkantis išskirtinius ir prabangius klasikinio stiliaus baldus vis dėlto svarbu atsižvelgti į keletą kriterijų:
 
  • Dydis. Interjero dizaineriai teigia, kad svetainės baldai turėtų užimti apie 2/3 kambario erdvės. Jeigu užima daugiau – kambarys praranda erdvės pojūtį ir tampa perpildytu. Todėl baldus svarbu pasirinkti pagal svetainės dydį.
 
Jeigu prabangia svetaine norite paversti mažą kambario erdvę – rinkitės šiek tiek mažesnius, ne taip masyviai ir sunkiai atrodančius fotelius, pufus ar sofas.
 
Turint didesnę svetainę, galima išlaisvinti vaizduotę ir rinktis baldus pagal asmeninius poreikius.
 
  • Formos. Formų vienovė renkantis svetainės baldus yra taip pat svarbi kambario atmosferos kūrimo dalis. Rinkitės keletą panašių formų baldų, kad bendras kambario vaizdas būtų vieningas ir nepretenzingas.
  • Spalvos. Spalvų balansas taip pat turėtų būti aiškiai pamatuotas. Reikėtų išsirinkti keletą esminių spalvų ir jas derinti tarpusavyje. Spalvų įvairovė gali sumenkinti svetainės vaizdą ir ją paversti neskoninga.
  • Funkcionalumas. Dar vienas svarbus svetainės baldų kriterijus – baldų funkcionalumas ir patogumas. Minkštieji baldai turi atitikti visus šeimos poreikius – būti tinkamai pasiekiami mažiesiems šeimos nariams ir suaugusiems. Foteliai, sofos neturėtų būti per aukšti, kad funkcionalumu atitiktų visos šeimos ir būsimų svečių poreikius.

Svetainės išskirtinumas 

Kuriant ir projektuojant vieną svarbiausių namų erdvių – svetainę, svarbu pasirinkti namų dizainą, poreikius atitinkančius baldus. Prie visko derantys, prabanga ir ramybe alsuojantys klasikiniai baldai namų erdvę pavers unikalia ir savita. Klasikinio stiliaus sofos, foteliai ar pufai yra lengvai derinami su kitais interjero stiliais, todėl nereikėtų abejoti šių baldų pasirinkimu. Kurkite išskirtinį namų dizainą su ilgaamžiais ir patogiais klasikiniais baldais.
 
Aistė Bielinė 
 
 

Reklama