NAUJIENOS

Kodėl kai kuriems žmonėms nerekomenduojama naudotis telefonu? Kodėl verta rinktis HTC telefonus jaunimui?

Kategorija:

Miestas:

Naršymas internetinėje erdvėje, bendravimas socialiniuose tinklalapiuose, elektroninio pašto naudojimas ir, žinoma, žaidimai – visa tai yra išmaniuosiuose telefonuose, todėl jie ir yra tokie populiarūs, ypač tarp jaunimo. Netgi vaikai iki dešimties metų jau turi savo išmaniuosius įrenginius. Daugelis žmonių į tėvus, kurie savo jauniems vaikams dovanoja išmaniuosius telefonus, žiūri itin neigiamai, bet reikia turėti omeny, kad kiekvieno žmogaus nuomonė dėl vieno ar kito dalyko yra skirtinga.

Žinoma, šiais laikais išmanieji įrenginiai atrodo kaip nuostabus ir stebėtinai naudingas prietaisas gyvenime, tačiau, kad ir kaip gerai tai skambėtų, šie įrenginiai turi ir kai kurių blogų savybių. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas žmonėms, kurie naudojasi klausos aparatais ar širdies stimuliatoriais. Po kurio laiko išmaniojo telefono skleidžiamos radijo bangos pradėjo gadinti pastarojo įrangą, ypač širdies stimuliatorius. Sakoma, kad širdies stimuliatoriaus vartotojai turėtų vengti naudotis mobiliaisiais įrenginiais, tik atminkite, kad simptomai atsiranda tik praėjus ilgesniam laikui, tačiau jei širdies stimuliatorius reguliariai tikrinamas, širdies stimuliatoriaus pažeidimo rizika beveik visiškai pašalinama. 

Tiems, kurie turi HTC telefonus, reikia atkreipti dėmesį į jų remonto galimybes

Remontuojame vienus populiariausių HTC telefonus visoje Lietuvoje, susisiekite su artimiausiu Sinerta salonu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir pasikonsultuokite su Sinerta specialistais. Mūsų mobiliųjų telefonų meistrai yra sukaupę didelę patirtį ir visada Jums patars, atsižvelgdami į konkretų gedimą bei jo mąstą. Dažniausiai klientai susiduria su telefono ekrano ir baterijos gedimais, o šiltuoju metų laiku ypatingai padaugėja atvejų, kai telefonai sugenda dėl sąlyčio su vandeniu. Nesijaudinkite, dažniausiai gedimus galime pašalinti, o sušlapusio Jūsų telefono duomenis galime atkurti ir išsaugoti, todėl neprarasite įamžintų Jums brangių akimirkų. Svarbiausia, jokių būdų nebandykite ardyti ar taisyti telefono patys, - taip įrenginys gali tapti neberemontuojamas. Taip pat nebandykite mobiliojo telefono džiovinti karštį skleidžiančiais prietaisais ar net mikrobangų krosnelėje. Dalies gedimų išvengsite, jei naudosite apsaugines plėveles, dėklus, specialius automobilinius laikiklius, bei neperšlampančius dėklus pramogaudami prie vandens.

Sulaužyti, įtrūkę ar kitaip pažeisti „HTC“ išmaniųjų telefonų ekranai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų. Priklausomai nuo jūsų modelio, „Sinerta“ netrukus informuos jus apie pakaitinio telefono ekrano kainą ir trukmę. HTC remontas yra greitas ir patikimas sprendimas.

HTC ONE A9S telefono remontas

Daugeliu atvejų remonto kaina priklauso nuo konkretaus HTC telefono gedimo, jo sudėtingumo mąsto, ir net nuo to, kiek laiko praėjo nuo gedimo, todėl kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai. Mobilaus telefono remonto trukmė priklauso nuo gedimo pobūdžio, bet mes suprantame, koks svarbus šis įrenginys, tad garantuojame greičiausią įmanomą remontą. Konkrečią telefono remonto kainą bei trukmę Jums nurodys mūsų ekspertai po gedimo diagnostikos.

Aistė Bielinė

 

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Daugeliui Ramutė Skučaitė (g. 1931 m.) – vaikų ir vaikystės poetė, vaikų literatūros klasikė. Ji – tradicinės poezijos atstovė. Eiliavimo, rimavimo meistrė. Žodžio skaidrumas – šios poetės siekiamybė. Jos poezija –...

Pasaulis užsimerkus

Pasaulis užsimerkus

Lentvario miesto bibliotekos duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir...

Pasaka apie NE

Pasaka apie NE

Ar kada susimąstei apie mus supančius žodžius? Kiek jų daug ir kokie visi skirtingi. Vieni žodžiai yra linksmi, kiti – liūdni. Vieni skanūs, kiti – nelabai. O ar kada pagalvojai, kaip sunku žodžiui NE? Su juo nelengva susidraugauti,...


Reklama