NAUJIENOS

Ko pirmiausia imtis sugedus telefonui?

Kategorija:

Miestas:

Kai visą mūsų gyvenimą talpinantis išmanusis įrenginys staiga sugenda tik tada suprantame koks telefonas mums iš tiesų reikalingas. Jeigu pradėjo greičiau išsikrauti telefono baterija, sudužo telefono ekranas, garsiakalbis pradėjo kvailioti, neskubėkite pirkti naujo telefono šie gedimai tikrai pataisomi ir greitu metu vėl galėsite džiaugtis savo telefonu. Kadangi su dideliais telefono gedimais dažniausiai tenka susidurti nedažnai tai normalu, jog kyla klausimai, ką daryti ir nuo ko reikėtų pradėti? 

Patikrinkite telefono garantiją

Lietuvoje dažniausiai taikoma 2 metų garantija, ją užtikrina pardavėjas. Gamintojai gali taikyti ir trumpesnę garantiją, nei numato valstybės įstatymai. Tokiu atveju antraisiais metais po pardavimo garantiją užtikrina – remonto, keitimo, grąžinimo išlaidas padengia – pardavėjai. Visa ši informacija būna pateikiama įsigyjant įrenginį.

Ką pirmiausia daryti, kur kreiptis?

Jeigu įrenginys sugedo garantijos galiojimo laikotarpiu, geriausia pirma kreiptis į pardavėją. Tuomet pardavėjas įrenginį perduoda gamintojo autorizuotam serviso centrui arba nukreipia į tinkamą serviso centrą. Svarbu žinoti, kad pristatant įrenginį garantiniam aptarnavimui, būtinai reikalingi įsigijimo dokumentai

Taip pat, reikėtų nepamiršti, jog garantinis galioja tik tuo atveju, jei telefonas sugedo pats ir jam nebuvo padaryta jokios mechaninės, išorinės žalos. Jei, pavyzdžiui, suskilo telefono ekranas tuomet, deja, bet garantinis jau nepadės. Reikėtų tada jau pačiam kreiptis į telefonų taisyklą, tačiau būtinai atkreipkite dėmesį kur nešate taisyti savo įrenginį, nes jame daug Jums jautrios informacijos. https://phonefix.lt/ – telefonų taisykla ne tik užtikrins privatumą ir profesionalumą, bet ir savo darbams suteiks garantiją. 

Kiek laiko užtrunka telefono taisymas? Ar galiu gauti pakaitinį telefoną?

Telefono taisymo laikas priklauso nuo to, kokius darbus reikia atlikti. Jeigu užduotis yra standartinė ir visus reikiamus komponentus taisykla turi savo sandėlyje, tuomet tvarkymas gali užtrukti vos 1 valandą.

Tačiau jei reikia nestandartinių arba labai specifinių sprendimų tuomet telefono remontas truks ilgiau. PhoneFix ilgesniam remonto laikotarpiui suteikia pakaitinį telefoną, jog Jūsų gyvenimas nesustotų ir žinoma prieš pradėdami darbus informuos apie numatomą trukmę bei kainą.

Taigi, jeigu susidūrėte su telefono gedimais, pirmiausia, jei gedimas nėra fizinis patikrinkite telefono garantiją. Jeigu garantinis taisymas dar veikia tai telefono pardavėjas Jus nurodys kur kreiptis, bet jeigu garantinis jau pasibaigęs arba neveikia šiam gedimui tai rinkitės tik patikimus telefono meistrus.

 Aistė Bielinė

 


 

Reklama