NAUJIENOS

Klaipėdos rajono savivaldybė dalyvavo kasmetinėje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 19 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė kartu su Administracijos darbuotojais dalyvavo skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ ir asociacijos „Investors‘ Forum“ rengiamoje kasmetinėje visuomeninėje pilietinėje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Akcija skirta šviesti Lietuvos visuomenę apie šešėlinės ekonomikos žalą ir skatinti atsakingą bei sąžiningą piliečių elgesį.
Savivaldybės vadovai dalijo gyventojams informacinius lankstinukus, kuriuose vaizdžiai parodyta, kur keliauja gyventojų sumokami mokesčiai ir kokią žalą daro nesumokėti mokesčiai, t. y. šešėlis, bei bendravo su gyventojais. Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai ir Administracijos darbuotojai apsilankė turguje, kur bendravo su pirkėjais ir pardavėjais: pirkėjams buvo priminta perkant prekes reikalauti čekio, o pardavėjams – jį  išduoti. Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas pasidžiaugė, kad visi turguje sutikti prekeiviai dirba sąžiningai, išduoda čekius, moka mokesčius. 
Turguje sutikti žmonės su Savivaldybės vadovais kalbėjosi ne tik apie apie šešėlį Lietuvoje, bet  ir kitas jiems aktualias problemas, diskutavo apie verslą, emigraciją, darbo užmokestį. Informaciniai lankstinukai išsiųsti ir didžiosioms rajono įmonėms.
 
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Ernesta Strakšytė
 

Pusiaužiemio žygis

Užsienio turistus domina Lietuvos gamta

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kaip mokėmės siuvinėti atviruką

Ne dankinde, sed kisindeReklama