NAUJIENOS

Klaipėdos muzikinis teatras vėl kviečia į Palangą

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras mažiau nei prieš mėnesį sėkmingai debiutavo naujoje Palangos koncertų salėje. Įrodę, kad klasikiniai spektakliai gausiai yra lankomi žiūrovų, jau šį ilgąjį šventinį savaitgalį klaipėdiečiai grįžta į Palangą ir rengia miuziklų savaitgalį.
Nepriklausomybės atkūrimo dieną Palangos koncertų salėje skambės lietuviška muzika –  palangiškiai ir Palangos svečiai galės mėgautis V. Ganelino ir S. Gedos miuziklu „Velnio nuotaka“. 
Pasak Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo Jono Sakalausko, Palangos koncertų salėje rodomiems spektakliams bus specialiai pritaikytos dekoracijos, tad pasirodymui naujoje erdvėje ruošiasi ne tik teatro solistai, bet ir spektaklius įgyvendinantis personalas.
Kartu su puikiai lietuviams pažįstamu ir žinomu miuziklu, klaipėdiečiai Palangoje pristatys ir kitą ne mažiau populiarų D. Goggin miuziklą „Šounuolynas“ (orig. Nunsense). Brodvėjaus miuziklas buvo adaptuotas Lietuvos publikai ir jau yra sulaukęs nemažo pasisekimo Klaipėdoje. Miuzikle pasakojama istorija gan absurdiška: vienuolės surengia talentų šou, norėdamos surinkti pinigų mirusių seserų laidotuvėms. Nepaisant kontroversiškai vertinto humoro, „Šounuolynas“ Jungtinėse Amerikos Valstijose sulaukė didelės sėkmės: pelnė „Outer Critics Circle“ apdovanojimus už geriausią Brodvėjaus miuziklą, libretą, muziką ir pastatymą 1987 m. „Fortune“ teatre Londone. Miuziklas ir šiandien statomas visoje Europoje. Lietuviškoje miuziklo „Šounuolyno“ versijoje palikta daug vietos improvizacijai ir interaktyviam bendravimui su publika, tad tikimasi, kad miuziklas tikrai atras savo žiūrovą. 
„Kiekvienas teatro pasirodymas Palangos koncertų salėje verčia mus tobulėti. Jau dabar svarstome ateities planus ir specialius pasirodymus šioje erdvėje“, - kalbėjo J. Sakalauskas. Teatro vadovas taip pat užsiminė, kad dar šiais metais planuojama, kad Palangos koncertų salėje bus parodyti ne tik miuziklai, šokio spektakliai ar operetės, bet ir rimti operų pastatymai.

Jurgita Vanagė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama