NAUJIENOS

Klaipėdos meras pasveikino abiturientus

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ketvirtadienį jau tradiciškai pakvietė miesto gimnazijų, profesinio ugdymo, valstybinių ir nevalstybinių mokyklų abiturientus į paskutinio skambučio šventę Laikrodžių muziejaus kiemelyje.
„Esame vienintelis miestas Lietuvoje, kur į paskutinio skambučio šventę susirenkame visi kartu tam, kad kartu pažvelgtumėme į kelią, kuris visų jūsų šiandien dar laukia, - sveikindamas uostamiesčio jaunuolius sakė V. Grubliauskas. - Tikiu, kad kuo ir kur jūs bebūsite, visada būsite klaipėdiečiais. Niekada nepamirškite to, jog Klaipėda yra jūsų gimtasis miestas, tikintis jumis ir jūsų ateities pasiekimais.“
Į paskutinio skambučio šventę Laikrodžių muziejaus kiemelyje uostamiesčio abiturientai atžengė iškilminga eisena nuo Lietuvininkų aikštės. Kiemelyje jų laukė ne tik miesto mero, bet ir Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Laimos Prižgintienės,  Gabrieliaus Liaudansko Svaro ir DJ Mamania,  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro kolektyvo „Junga“ ir dainos studijos „Keberiokšt“, Simono Dacho progimnazijos pirmokų sveikinimai.
Iš viso šiemet Klaipėdoje paskutinis skambutis nuskambėjo kiek daugiau nei 2 tūkst. abiturientų.

Agnė Jonikaitytė
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Konkurso „Su savo augintiniu“ rezultatai

Matykime, išgirskime, padėkime

Reklama