Kelionė laivu „Ventainė“ po Nemuno deltą ir Kuršių marias
  NAUJIENOS

Kelionė laivu „Ventainė“ po Nemuno deltą ir Kuršių marias

Kategorija:

Miestas:

Ventainė – Nemunas – Uostadvaris – Minijos kaimas – Krokų lanka – Ventainė

Praplauksime Ventės ragą su senuoju švyturiu, Atmatos upe pasieksime Uostadvario švyturio prieplauką, paslaptingąjį Krokų lankos ežerą. Pasigrožėję didžiuliais švendrynais, įplauksime į senąjį Minijos kaimą-„Mažąją Lietuvos Veneciją“. Iš Minijos keliausime romatiškąja Upaite, ir per Kniaupos įlanką grįšime į Ventainę.

Kelionės trukmė – 4 val. Kelionės (iki 50 žmonių) kaina 360 Eur.

 Ventainė-Preila – Pervalka – Mirusios kopos – Ventainė

Kelionės metu grožėsimės vaizdingomis Kuršių Nerijos pakrantėmis. Praplauksime senuosius žvejų kaimus: Preilą, Pervalką. Aplenkę Arklių ragą su švyturiu, pasieksime Mirusias kopas. Įlankoje prie įspūdingų smėlio kopų surengsime pikniką su žuviene, užkandžiais bei gėrimais.

Kelionės trukmė – 4 val. Kelionės (iki 50 žmonių) kaina 360 Eur.

Reguliarus maršrutas Ventainė – Nida – Ventainė

Tai vienintelis 50 vietų keleivinis laivas Lietuvoje, įplaukiantis į Ventės rago uostą. Nuo 2017.06.03 iki 2016.07.30 keltas plaukia trečiadienį ir šeštadienį. Nuo 2017.07.01 iki 2017.08.26 plaukiame antradienį, trečiadienį, penktadienį, šeštadienį, sekmadienį. Rezervuoti vietas ir gauti patvirtinimą būtina bent 2 dienas prieš plaukiant.

Kelionės kaina Ventainė-Nida arba Nida- Ventainė 12 Eur

Lankytinos vietos ir atstumai nuo Ventainės prieplaukos:   –  Ventės švyturys ir ornotologijos muziejus – 2 km.   –  Minijos kaimas ir Minijos prieplauka – 8 km.

Pasiplaukiojimas greitaeigiu kateriu

Norintiems ekstremalių pojūčių ir neužmirštamų akimirkų siūlome pasiplaukiojimą greitaeigiu 7-viečiu kateriu. Valandos kaina – 70 Eur.

Daugiau informacjos:
Poilsio ir laisvalaikio centras VENTAINĖ
Adresas: Marių g. 7, Ventės kaimas, Šilutės rajonas
Kontaktai: + 370 686 70490, + 370 441 68 525
El. paštas: info@ventaine.lt
Tinklapis: www.ventaine.lt

Šilutės turizmo informacijos centras

Ruduo pilyje

Ruduo pilyje

Iš pirmo žvilgsnio pilis atrodo ta pati, nepasikeitusi. Kaip ir prieš mėnesį, žaliuoja ąžuolai, geltonų lapų beveik nėra, bet nukritusiomis gilėmis nuklotos trinkelės įrodo, kad ruduo atėjo. Anksčiau nepastebimos,...


Reklama