Kelionė laivu „Austėja“
  NAUJIENOS

Kelionė laivu „Austėja“

Kategorija:

Miestas:

PAŽINTINĖ – PRAMOGINĖ EKSKURSIJA LAIVU IŠ NIDOS Į VENTĖS RAGĄ

Siūlome įspūdingą išvyką: aplankysime ne tik Pamario krašto architektūros paminklą, Lietuvos Venecija vadinamą Mingės kaimą, bet ir kylant 5 km. aukštyn Minijos upe pasieksime tvenkiniais garsėjantį turizmo kompleksą „Mėlynasis karpis“ (ankščiau „Žvejų užeigą“). Aistringi žvejai, vietoj kelionės į Ventės ragą, turės galimybę pameškerioti, patys pasigauti upėtakį, iš kurio užeigos šeimininkės tuoj pat paruoš gardų patiekalą. Keliaujantys savais dviračiais  galės savarankiškai pasigrožėti Kintų apylinkėmis.

Kiti toliau keliausime autobusu ilgiausiu Lietuvos pusiasaliu, vadinamu Ventės ragu. Ten pačiame rago smaigalyje aplankysime 1929 m. įkurtą Ornitologijos stotį, 1863 m. statytą vieną iš septynių Lietuvos švyturių – Ventės švyturį. Čia gėrėsimės nuostabiais Kuršių marių, Kuršių nerijos, Rusnės salos vaizdais. Patirsime, kad ši vieta – įstabaus grožio, ypatingos ramybės, unikalus gamtos kampelis.

Sugrįžę į turizmo kompleksą „Mėlynasis karpis“ skanausime gardžią, ant laužo virtą žuvienę. Tęsdami kelionę atgal į Nidą laivu, grožėsimės Nemuno deltos ir Kuršių nerijos puikiu kraštovaizdžiu.

Daugiau informacijos:
Tel.:+370 698 88815
El.paštas.: romas@pajuris.net
Tinklapis: www.mariulaivai.lt

Šilutės turizmo informacijos centras

Ruduo pilyje

Ruduo pilyje

Iš pirmo žvilgsnio pilis atrodo ta pati, nepasikeitusi. Kaip ir prieš mėnesį, žaliuoja ąžuolai, geltonų lapų beveik nėra, bet nukritusiomis gilėmis nuklotos trinkelės įrodo, kad ruduo atėjo. Anksčiau nepastebimos,...


Reklama