NAUJIENOS

Keliauti ir tobulėti: susitikimas su Robertu Pogoreliu

Kategorija:

Miestas:
Spalio 11 d., penktadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) rengiamas susitikimas su knygų „Mokėk keliauti“ ir „Užkeikto keliautojo užrašai“ autoriumi Robertu Pogoreliu.
Nuo Etiopijos iki Palau, nuo Ekvadoro iki Australijos... Savarankiškai aplankęs daugiau kaip 70 pasaulio šalių lėktuvais, traukiniais ir pakeleivingais automobiliais, R. Pogorelis sukaupė neeilinę patirtį, kuria dalinasi savo kelionių knygose bei jo paties įkurtoje feisbuko bendruomenėje „Mokėk keliauti“. Jam teko pasiklysti Tailando džiunglėse, bėgti nuo susišaudymo Palestinoje, kirsti Sirijos ir Turkijos sieną su kontrabandininkais, lipti virve į Etiopijos vienuolyną, dreifuoti sugedusiame Filipinų laive, apsilankyti Brazilijos favelose ir krizės apimtoje Venesueloje. Susitikimo metu R. Pogorelis pasidalins įžvalgomis, kaip nebrangiai suplanuoti įspūdingą, saugią ir akiratį atveriančią kelionę.
 

Loreta Liutkutė,
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama