NAUJIENOS
Apdovanoti šimtukininkai iš Pamario

Kėdainiuose įsikūręs vienas iš moderniausių Haloterapijos kambarių Lietuvoje

Kategorija:

Miestas:
Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas, kuruojantis sveikatą, Paulius Aukštikalnis ir savivaldybės gydytoja Ramunė Kabošienė lankėsi Kėdainių ligoninės  patalpose įsikūrusiame viename iš moderniausių Lietuvoje Haloterapijos kambaryje „Druskos tau“. Nuvykę vadovai domėjosi, kaip per pirmuosius veiklos metus sekėsi teikti paslaugas gyventojams, kas jomis labiausiai naudojasi ir kaip auga haloterapijos poreikis
 
Meras Valentinas Tamulis ir „Druskų Tau“ direktorė Rasa Brazauskienė tarėsi, kaip išnaudoti visas savivaldybės teikiamas galimybes. Tikslas, kad kuo daugiau rajono žmonių galėtų pasinaudoti šia gydančia ir sveikatą atstatančia paslauga.
 
Kaip teigia medikai,  haloterapija efektyviai padeda gydyti įsisenėjusias kvėpavimo sistemos takų, odos ir alergines ligas. Kvėpavimas druska yra ir puiki profilaktinė priemonė kvėpavimo takams saugoti, organizmo atsparumui stiprinti, nervingumui mažinti bei padeda sureguliuoti  miego sutrikimus.
 
Specialiame kambaryje – kameroje lubos, sienos ir grindys padengtos druskos kristalų sluoksniu. Palaikoma pastovi druskų koncentracija, temperatūra ir drėgmė. Įjungus halogeneratorių, kuris turi patvirtintą medicininį sertifikatą, seanso metu į patalpą pučiamas sausas druskos aerozolis. Juo vienu metu gali kvėpuoti 10 pacientų.
 
Specialiai įrengtame kambaryje esančios 2,5 tonos druskos daro stulbinamą poveikį žmonių sveikatai. Be to, kvėpavimo seanso metu veikia ir malonių, ramių garsų, ir šviesos terapijos. Kiek kartų reikia pasinaudoti kambariu, kad pajustum efektą, priklauso ir nuo žmogaus organizmo, ir nuo turimos ligos. Medikai konsultuoja ir registruoja pacientus telefonu  8 633 51 260.
 
Vadovai ir patys išbandė Druskų kambario kvėpavimo seansą. Paslaugų kokybę gyrė ir sutikti seanse  pacientai.  Jie teigia, kad atsikratė įsisenėjusių problemų ir dėkojo artimiesiems, kurie padovanojo jiems šią paslaugą.
 
Druskų nauda sveikatai pastebėta druskų kasyklose. Dabar specialiose kamerose – vadinamuose druskų kambariuose − šiuolaikinėmis priemonėmis dirbtinai sukuriamas mikroklimatas, kuris yra  panašus į druskų kasyklų.
 
Haloterapijos paslaugos teikiamos adresu: Budrio g. 5, VšĮ Kėdainių ligoninė, Psichikos sveikatos centro patalpose antrame aukšte. „Druskos Tau“ informacija https://www.facebook.com/druskostau/?hc_location=ufi.


Astijus Krauleidis,
Kėdainių rajono savivaldybės mero patarėjas

Reklama