NAUJIENOS

Kauno rajono savivaldybė kreipėsi į prokuratūrą dėl „Ekonovus“ veiksmų

Kategorija:

Miestas:
Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas gindamas viešąjį interesą antradienį kreipėsi į Kauno apygardos prokuratūrą dėl UAB „Ekonovus“ galimai neteisėtų veiksmų, jų nesąžiningumo gyventojų atžvilgiu, apgaulingai išrašytų sąskaitų.
 
Šiomis dienomis Kauno rajono savivaldybę pasiekė informacija ir nusiskundimai iš seniūnijų ir Kauno rajono gyventojų (skambučiais, el. paštu, Facebook erdvėje), kad UAB „Ekonovus“ be teisėto pagrindo išrašė ir gyventojams pateikė apmokėti sąskaitas už negrąžintus konteinerius bei tariamus įsiskolinimus už atliekų išvežimą. Bendrovė „Ekonovus“ atliekų konteinerius buvo įsipareigojusi iš gyventojų susirinkti iki balandžio 1 d. Savivaldybė ne kartą reikalavo ir ragino tą padaryti kuo greičiau, tačiau iki šiol bendrovė nėra susirinkusi visų konteinerių. Nežiūrint į tai bendrovė ir toliau gyventojams išrašinėja sąskaitas už suteiktas paslaugas, kurių teikti ji neturi jokios teisės ir tuo labiau reikalauti apmokėjimo už jų suteikimą.
 
Informuojame, jog nuo šių metų balandžio 1 d. Kauno rajone keitėsi daug metų galiojusi komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo tvarka – įgyvendinant teisės aktų nuostatas įvesta vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Nuo nurodytos datos komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo paslaugas visoje Kauno rajono savivaldybės teritorijoje teikia UAB „Kauno švara“. Iki šiol atliekų tvarkymo paslaugą Kauno rajono savivaldybės teritorijoje teikė UAB „Kauno švara“ ir UAB „Ekonovus“ (pagal teritorijas, nurodytas sutartyse: Šiaurinė ir Pietinė dalys).
 
Kauno rajono vadovybė gyventojus informuos apie tyrimo eigą.
 
Vilija Žukaitytė
Kauno rajono savivaldybės mero padėjėja
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama