NAUJIENOS

Kaune apsilankiusi JAV ambasadorė: esu sužavėta

Kategorija:

Miestas:
Į kitus miestus ar užsienio valstybes emigravę kauniečiai, matydami mieste vykstančius pokyčius, anksčiau ar vėliau tikrai sugrįš. Tai pabrėžė Kaune viešėjusi Jungtinių Valstijų ambasadorė AnneHall.
Su KaunomeruVisvalduMatijošaičiuirjopavaduotojuSimonuKairiususitikusidiplomatėdomėjosi miesto plėtra ir vykstančiomis permainomis.
„Vienas iš mano tikslų – skleisti žinią apie inovatyvius procesus, vykstančius Lietuvoje bei stiprinti verslo ir kultūrinius ryšius su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis. Esu sužavėta tuo, ką čia darote. Būkite tikri, kad mano durys jums visada atviros. Kaunas – labai gražus miestas tiek savo architektūra, tiek ir bendra aplinka. Neabejoju, kad žmonės, matydami vykstančius pokyčius, sugrįš čia gyventi ir dirbti“, – kalbėjo JAV ambasadorė.
Ji pažadėjo netrukus vėl atvykti į Kauną ir tikisi kitam vizitui skirti daugiau laiko. Ji prisipažino gerų atsiliepimų apie Kauną sulaukusi ir iš šiame mieste besikuriančių Jungtinių Valstijų verslininkų.Beje, A. Hall ir V. Matijošaitis atrado bendrų savo kilmės sąsajų. JAV ambasadorė papasakojo išsiaiškinusi, kad jos protėviai kilę iš Kalvarijos miestelio ir emigravę į Jungtines Valstijas. Tuo metu Kauno mero prosenelė taip pat yra kilusi iš Kalvarijos.
 
Ryšių su visuomene poskyrio informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama