NAUJIENOS

Kas vyksta sausio 19 dieną mūsų planetoje?

Kategorija:

Miestas:
Sausio 19-ąją – vienintelį kartą per metus Kūrėjas į Žemę siunčia ypatingą energiją – energiją apsivalymo. Stačiatikiai šią datą sieja su Kristaus gyvenimu – sausio 19-ąją, pagal senąjį kalendorių, Kristus buvo krikštijamas. Vandens tyrimus unikalia aparatūra atlikę mokslininkai, užfiksavo, kad šiomis dienomis vandens savybės energetiniu informaciniu požiūriu atitinka gyvo audinio savybes.

Vanduo, kaip pirmapradė struktūra, pereinant nuo energijos prie materijos. Pradedant sausio 18-osios vėlyvu vakaru įsijungia stiprios energijos padavimo į Žemę kodas ir per vandenį pradedamas planetos valymas. Todėl absoliučiai visas planetoje esantis vanduo, ar tai būtų jūra, ežeras, šaltinis, ar iš čiaupo į jūsų namus patenkantis centralizuotai tiekiamas vanduo, įgyja gydomųjų, o ypač apvalomųjų, savybių.  Todėl labai gerai sausio 19 dieną maudytis vonioje ar bent po dušu, nes tiek šaltas, tiek šiltas vanduo turi tas pačias savybes. Maudantis reikėtų pergalvoti, ko savo gyvenime norėtumėte atsikratyti. Apvalykite savo kūną ir padėkite apsivalyti savo vidaus organams, gerdami šį vandenį. Šios dienos vanduo aukština vibracijas. Neatsitiktinai teigiama, kad sausio 19 d. visas vanduo tampa šventu, nes jis padeda žmonėms pasveikti ir geriau pasijusti. Net gyvenant negatyve, atsigėrę šio vandens pasijunta geriau.
Bioenergetikas technikos mokslų daktaras Jonas  Algimantas Dainauskas teigia, kad iš čiaupo bėgančio vandens energinė vertė sausio 18-osios vakarą nuo 23 val. pradeda augti ir po vidurnakčio, įpusėjus pirmai valandai, siekdavo net 40 tūkst. bovių (bioenergijos vienetų) Rytą tekančio vandens energija išsekdavo, vėl tapdavo įprastinė – 6,5 tūkst. bovių.

Galima šios dienos vandens prisipilti daugiau ir naudoti visus metus. Vandenį rekomenduojama pilti į stiklinį indą, laikyti uždengtą ir jo apačią apjuosti  natūralaus pluošto siūlu ar vario vielele, tokiu būdu užtikrinant uždarą sistemą. Tokį vandenį galima išlaikyti daugelį metų. Be to, net ir iš čiaupo tekėjęs vanduo nepaliks stiklainyje apnašų.

Šį vandenį naudoti  maudantis, apsiprausiant, geriant – visais įmanomais būdais. Maudydamasis vonioje, į kurią įpilta kad ir nedaug stebuklingo vandens, žmogus atsiduria galingo poveikio energijų sraute, jį užplūsta žvalumas, karštis, šiluma.

Kuo daugiau jumyse šviesos, kuo aukštesnės jūsų vibracijos, tuo mažiau pajusite šio vandens poveikį.
Ties, kurie per gyvenimą nešą negatyvo naštą, vertėtų apsivalyti tos dienos vandeniu, po ko pasijausite žymiai geriau. Taigi sausio 19 diena – puiki galimybė apsivalyti nuo viso jus pasiekusio negatyvo.

Teigiama, kad ryškesni energetiniai vandens pokyčiai vyksta ir vasario 14 bei birželio 23 dieną. Tačiau vieni šaltiniai teigia, kad tų dienų vandens energetika mažesnė, kiti šaltiniai tvirtina, kad analogiška sausio 19-osios poveikiui.

Tačiau be šios Visatos dovanos mums ir Žemei, mes kiekvienas galime padidinti vandens energetiką. Vanduo reaguoja į mūsų žodžius, mūsų mintis. Tad jei kiekvieną rytą, kalbėdami vandeniui apie tai, kaip jį mylite, koks esate dėkingas jam už organizmui teikiamą gyvybingumą, už apvalymą nuo visų negerų dalykų, jausitės geriau ir sveikiau.

Mylėkime vandenį, dėkokime jam, kad mes jį turime ir jis mums atsidėkos geru mūsų organizmui.

Parengė Karolina Baltmiškė
pixbay nuotr.
 

Reklama