NAUJIENOS

Kas tikrasis laimės kalvis arba kaip surasti savo puselę

Kategorija:

„Visas moteris sveikinu su Kovo 8-ąja, linkiu joms gauti daug gėlių, dovanų ir meilės, o vyrams sakau: dovanokite gėles ir dovanas moterims ne tik per Kovo 8ąją ar per Valentino dieną. Tam, kad pasakyti myliu, nereikia laukti švenčių. Darykite tai visada, kai norisi tai daryti, kai širdis džiaugiasi“, - sveikina sąmoningos saviugdos ir gyvenimo konsultantas, projekto „Išmokykla“ sumanytojas Jevgenijus Černyš, kalbėdamas apie tai, kaip susirasti tą vienintelį žmogų, su kuriuo pajustumei tikrą laimę.

Prieš kelias dienas su vienu žmogumi kalbėjausi apie vienintelio žmogaus arba savo vienintelės puselės paiešką. Kaip ją surasti? Tada aš žmogaus paklausiau: kiek tu turėjai draugų ir partnerių? Jis atsakė, kad jų buvo daug, nes jis vis ieško tos savo tikrosios puselės. Tada jo paklausiu, ar jis nori tomis paieškomis užsiimti. Sako, žinoma, kad ne: aš noriu surasti tik tą vienintelį savo žmogų ir su juo būti laimingas. Klausiu, o kodėl jis to nedaro. Žmogus man atsako: aš nežinau, kaip. Klausiu, o ką tu darai, kad sužinotumei, kaip tai daryti.  Jis atsako, kad nieko: aš nežinau, kur to galiu išmokti. Tada aš klausiu, o ką tu darai, kad sužinotumei, kur to gali išmokti.

Pati didžiausia žmogaus klaida, kad jis gyvena nuostata: pasiseks arba nepasiseks. Ir ta klaida jis ardo savo gyvenimą.  Ot jam pasisekė, žiūrėk, kokią gavo moterį! Tačiau kas valdo sėkmę? Kas yra atsitiktinumas? Kas yra nesėkmės? Ar jūs galvojate, kad kažkas sėdi ir valdo jūsų sėkmes ir nesėkmes?.. Viską jūs valdote patys. Ir jei gyvenate nesąmoningai, nesuprasdami dalykų, situacijų esmės, jei nesuvokiate, kas yra žmogus, kur jis eina, jei nesuvokiate svarbiausių dalykų, nuo kurių priklauso sėkmės ir nesėkmės, reikia save vystyti, pakilti į aukštesnį lygį. Visada atsakymų ieškokite savyje. Nėra jokių atsitiktinumų. Viskas priklauso tik nuo jūsų. Todėl visiems noriu palinkėti negyventi atsitiktinumais, nesitikėti, kad kažkas kažkaip savaime išsispręs. Kur kas maloniau, kai tos paieškos pasibaigia ir mes surandame tą vienintelį žmogų, mėgstamą darbą, už kurį gauname leidžiantį savo poreikius tenkinti atlyginimą. Tačiau tam reikia vystytis. Visiems linkiu gyventi kiek įmanoma sąmoningiau, prisiimant visišką atsakomybę už savo gyvenimą ir už visa tai, kas jus supa. Tai jus pakels į aukštesnį lygį. Ir patikėkite, tada į jūsų gyvenimą pradės ateiti visai kitokie žmonės.

http://www.youtube.com/watch?v=mXn4pofoW4Y&feature=youtu.be

Parengė

Genovaitė Paulikaitė


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

7 leciono (pamoka)Ko bijo Korona virusas?

Reklama